Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsor PRO

Witam was wychodze z propozycja wgrania pluginu vote. oczywiscie na serwerze bardzo czesto sa widziani admini i bardzo dobrze i szybko reaguja na odpalencow, ale oczywiscie kazdy z nas ma zycie prywatne i czasem admina brak. nie kazdy staly gracz jest na serwerze zeby szybko wbic na forum i zawolac admina rejestracja chwile trwa a jak wiem z doswiadczenia i kilku lat gry pelen serwer moze stac sie pusty w ciagu paru min bo komu chce sie grac z czitem. oczywiscie jest wgrane zabezpieczenie leis i jak ktos sie bawil w cfg widac czasami ze na samym starcie dostaje bana na 5 min. by bardziej utrudnic oszusta gre mozna wgrac te votte oczywiscie wiekszosc graczy musi wpisac zeby odpal zostal zbanowany np na godz. wtedy napewno ktos z administracji sie pojawi. 

edit 

Moim zdaniem zbędne zwłaszcza teraz kiedy jest koronka i zaraz oficjalnie będziemy mieć narodową kwarantanne. 

Counter Strike 1.6 obecnie ogrywa więcej osób starszych czy dojrzałych jednak cały czas zdarzają się ludzie, którzy dla trolla by kogoś z chęcią zbanowali

jak sam napisales wiecej gra osob starszych czy dojrzalych wiec watpie ze minimum 60% graczy ktorzy beda musieli wpisac vote zeby zbanowac okaza sie ..... TROLLAMI....  ale oczywiscie szanuje twoje zdanie. :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem zbędne zwłaszcza teraz kiedy jest koronka i zaraz oficjalnie będziemy mieć narodową kwarantanne. 

Counter Strike 1.6 obecnie ogrywa więcej osób starszych czy dojrzałych jednak cały czas zdarzają się ludzie, którzy dla trolla by kogoś z chęcią zbanowali

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie brzmi to najgorzej, ale tak jak napisał @ Shabaddy chwilkę wcześniej, można byłoby banować sobie kogoś dla jaj i dam sobie rękę uciąć, że takie trolle by się znalazły. :D Także moje nastawienie co do tego jest neutralne, może być coś takiego, ale może zamiast tego dać na serwer plugin dzięki, któremu można dać zgłoszenie bezpośrednio na serwerze i pojawia się ono na Czatboxie bądź gdzieś nad nim na forum? Widziałam coś takiego na pewnym XYZ forum i się sprawdzało. Ja przykładowo czasem siedzę na forum, a nie na serwerze to gdyby takie coś się pojawiło na pewno zwróciłabym na to uwagę, przy okazji nie trzeba byłoby tracić czasu na rejestrację. ;)   

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do odpowiedzi

@ Mechu większość gra ludzi starszych, ale nie każdy zna się na cheatach.
Wystarczy 1 osoba, która mocno zdominuje Staty, i większa połowa która nie rozróżni dobrego gracza od cheatera.
Tak jak @ Klusia wspomniała teraz, wspominałem już o tym w propozycji M@ i dalej uważam to za lepszą opcje niż VoteBan

Odnośnik do odpowiedzi

Voteban jest trochę bez sensu, niestety często jest nadużywany co mija się z celem. Przyniesie On więcej smrodu niż korzysci, takie moje zdanie.

W dniu 10.11.2020 o 18:02, Klusia napisał:

le może zamiast tego dać na serwer plugin dzięki, któremu można dać zgłoszenie bezpośrednio na serwerze i pojawia się ono na Czatboxie bądź gdzieś nad nim na forum?

Jestem za tym, bo tak jak dla mnie jest to super rozwiazanie. Ułatwiło by mi to ogromnie prace a naszym graczom zaoszczedzilo by sporo zepsutych nerw :kappa:

ale niestety nie mam na to żadnego wpływu.

@ Właściciel @ Administrator @ Junior Admin Może ktoś z was odniósłby się do tego.

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...