Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o admina :)


xNieznany

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xNieznany

 

Imię: Kamil

 

Coś o sobie: Cześć jestem Kamil, jestem z Katowic interesuje się grami komputerowymi oraz autami.
W cs'a zaczołem grać 3 lata temu, jak wszedłem w cs'a 1 raz odrazu zafascynowałem się modem JB.
Jestem spokojną osobą oraz dobrze dogaduję sie z innymi osobami, ćwiczę boks oraz lubię grać w piłkę nożną :).


Wiek: 16.

 

Doświadczenie: Na serwerach JB adminem jeszcze niestety nie byłem bo nigdy nie miałem tyle czasu na grę żeby starać się
o admina więc sie o niego nie starałem, lecz mam dużo czasu spędzonego na serwerach JB.(teraz już mam dosyć czasu).

 

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:?  Chcę zostać adminem ponieważ gdy wchodzę na serwer i nie ma akurat żadnego
strażnika/admina a widzę dzieci w ct bez mutacji które najczęściej drzą się do mikrofonu freekilują
(robią patole na serwerze) co zniechęca innych graczy do grania na tym serwerze, A ja chciałbym wspomóc adminów/strażników 
by takich akcji było jak najmniej a najlepiej wcale. Zawszę jak widzę sytuacje typu fk
muszę chodzić po forum, i innych komunikatorach by pisać do adminów, a niekiedy jest tak że nikogo nie umiem znaleźć 
i wtedy nie mogę sobie pograć na serwerze.

 

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/xNieznany/51.83.215.2:27015/  

 

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: W tygodniu jestem w stanie poświęcić z 2/3 godzinki dziennie,
 w weekendy niekiedy niestety mnie nie ma ale zazwyczaj jestem i siedzę całymi dniami na csi'e,
 gdy nie ma mnie na serwerze to i tak napewno jestem na steamie i wystarczy napisać :)

 

Znajomość regulaminu [0/10]: 7/10 czytałem 3 razy ale wiadomo że wszystkiego odrazu nie zapamiętam ;)

 

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 8/10

 

Składka (TAK/NIE):Tak

 

Znajomość AMXX [0/10]: 6/10

 

Steam ID? : STEAM_1:0:1527520226

 

Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198891189557/

Edytowane teraz przez xNaYebanY

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie