Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanko DD2


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Klusia | Żona Stalina
Wiek: 18, niebawem 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Miałam przyjemność adminować niejednokrotnie kilka lat lat temu - przed moją przerwą z CS-em. Myślę, że posiadam wystarczające doświadczenie, aby podołać tej funkcji, nigdy nie było na mnie żadnych skarg.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę, że z czystym sumieniem mogę dać 5/6, w sumie wszystko jest kwestią przypomnienia.
Staż w CS-sie: Staż posiadam dosyć długi jak na swój wiek, bo jest to aż 8 lat.
Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561199048058228
Dlaczego Ty:
Dlaczego ja? Świetne pytanie. Wydaje mi się, że jestem kompetentną osobą na to stanowisko ze względu chociażby na to, że jestem naprawdę osobą komunikatywną i pomocną, gdy ktoś potrzebuje w czymś pomocy na serwerze to, jeżeli wiem jak rozwiązać dany problem od razu zabieram głos i pomagam. Na serwerze urzęduję w różnych godzinach, od porannych, do późnych wieczorów czy nawet do nocy, dlatego myślę, że mogłabym szybko działać i obserwować poczynania innych graczy na serwerze. Znam się trochę na adminowaniu, wszystko jest w gestii przypomnienia, ale w razie czego naprawdę szybko przyswajam wiedzę i uczę się od podstaw. Wiem, że nie mam przegranej odpowiedniej ilości godzin, ale myślę, że bez żadnych "ale" w szybkim tempie to nadrobię. Chciałabym przyczynić się do rozwoju serwera oraz do co raz do lepszej jego renomy.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W sumie w CS'a gram tyle ile mogę, ostatnio spodobał mi się bardzo serwer, a przy okazji zauważam, że w godzinach porannych czy bardziej mocno wieczornych brakuje adminów, dlatego myślę, że się nadam i przychodzę z odsieczą.
Kontakt: Steam, GG, FB, Instagram, PW Forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Klusia | Żona Stalina/54.38.63.53:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:
Oczywiście, że tak, ale ciekawi mnie czy jest jakaś inna forma płatności niż SMS, bo na pewno przypasowałaby mi bardziej, ale do tej również mogę się dostosować. :) 

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum; 
- Minimum 16 lat; 
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; 
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; 
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; 
- Minimum 50h przegrane na serwerze; X
- Obowiązkowo aktywne konto steam; 
- Posiadanie mikrofonu; 
- Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania. 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa jestem na TAK!
+ Ładnie, przekonująco napisane podanie :D 
+ Staż

+ Wiek
+ AMXX
+ Chęci do pomocy 
- GT
 

Edytowane przez `Negative

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie