Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Klusia wita! ^^


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! 😀 Spytacie pewnie od razu czemu nick "Klusia"? Mój pseudonim artystyczny "Clueey" / Klułi / często nie był dobrze wymawiany i grając w jakąś gierkę pewien czas temu ktoś powiedział do mnie "Kluska", potem zrodziło się "Klucha", a finalnie zostało "Klusia" - spodobało mi się, jest oryginalne, co? 😄  Mam na imię Aleksandra, liczę sobie 18 surowych zim - niebawem już ostatnie naście, pochodzę z małego miasteczka o dość śmiesznej nazwie - Czarna Woda, położonego w województwie pomorskim. 🙂 Uczęszczam do trzeciej klasy technikum o profilu logistycznym, nie ukrywam - nie jest to szczyt moich marzeń, ale myślę, że nie jest to najgorszy kierunek, a na pewno okaże się być przyszłościowy, kierunek studiów obiorę zupełnie inny, przynajmniej tak planuję, zobaczymy jak to wyjdzie z pisaniem matury. 😇 W wolnym czasie czytam dużo książek - kryminały są całym moim życiem, piszę opowiadania, a także inne prace pisemne oraz śpiewam i gram na ukulele i perkusji, czynnie występuję na różnych uroczystościach czy też imprezach, przykładowo: w listopadzie 2 lata temu śpiewałam na Ergo Arenie Gdańsk/Sopot przed Ewą Farną - jako ,,support'', udzielam się też dużo charytatywnie pomagając małym dzieciaczkom w zbieraniu pieniążków na leczenie lub po prostu na jakichś uroczystościach czy festynach. 🤩 Kocham to robić! 😊 Prowadzę kanał na YouTube, który szczęśliwym trafem bardzo dobrze funkcjonuje i leci cały czas do przodu, osiągnęłam już ponad 60 tysięcy subskrybentów, dzięki czemu moje marzenia zaczynają się spełniać, podejmuję różnorakie współprace z ,,większymi'' ode mnie kanałami oraz nawiązuje wiele nowych znajomości czy przyjaźni. 😉 Ponadto kocham języki obce, marzę o tym żeby opanować biegle co najmniej 15 języków - jestem walnięta na punkcie języków, szkoda w ogóle tu się rozczulać nad tym.😄 Uwielbiam też gotować - często spotykam się ze stwierdzeniem, że kobieta lubiąca gotować jest ideałem, dlatego też myślę, że warto się tym pochwalić, chociażby w formie żartu. 😄 Lubię też motoryzację - to chyba u mnie rodzinne -, wszelkie auta oraz motocykle są dla mnie bardzo fascynujące i myślę, że w przyszłości można się obawiać o bezpieczeństwo na drodze, gdyż w momencie zdania przeze mnie prawa jazdy, na drodze pojawi się jeden pirat drogowy więcej, ale spokojnie, dam znać w momencie, w którym czas będzie się ewakuować! 🤣 Na ogół jestem osobą otwartą na nowe znajomości, choć też nie zawsze, zależy to od mojego samopoczucia. Nie lubię osób, które są natrętne, zbyt ciekawskie, obłudne i konfliktowe. 😉 Z reguły staram się do wszystkich podchodzić jednakowo - przyjaźnie -, zawsze pierwsza wyciągam rękę, choć niekiedy nie wychodzę na tym pozytywnie. Czasami zauważyć można, że jestem zbyt szczera, zawsze mówię to co chcę powiedzieć, nie owijam w bawełnę, jeżeli coś mi się nie podoba, mówię to od razu, nie lubię udawać. 😜 Jestem osóbką bezkonfliktową wbrew pozorom, ale jeżeli już wyniknie jakieś niepotrzebne spięcie między mną, a osobą trzecią to staram się je jak najszybciej wyjaśnić i załagodzić w każdy możliwy sposób. ☺️ Wolę porozmawiać niż bez sensu ciągnąć kłótnię. Nie lubię rywalizacji. Nie uznaję zasady ''oko za oko, ząb za ząb'', staram się ustępować innym chociaż czasem nerwy wygrywają - rzadko, trzeba mieć talent żeby wyprowadzić mnie z równowagi. 😝 Posiadam dziwne poczucie humoru i ogromny dystans do siebie jak i ogólnie do świata. 🤠 Lubię pomagać innym ludziom, kocham słuchać dobrej muzyki, a w wolnym chwilach grywam w CS'a przesiadując na różnych serwerach, gdzie poznaję masę nowych ludzi i kręcę z nimi dobre śmieszki. 🤡 Często myślę, że nie pasuję do tych czasów, ponieważ nie jestem typem osoby lubiącej imprezy i nie kręci mnie taki tryb życia jaki prowadzi większa część dzisiejszego, młodego społeczeństwa. 😎 Mój nick na serwerach to: ,,Żona Stalina.<3'', może wywołać wszelakie kontrowersje - jestem tego w pełni świadoma, aczkolwiek gram pod tym nickiem już parę dobrych lat i nie zamierzam go zmieniać, poza tym kojarzy mi się z moim przyjacielem z pewnej sieci, z którym właśnie wybraliśmy sobie nicki ,,Stalin'' oraz ,,Żona Stalina'', więc służy to również jako pewnego rodzaju pamiątka po znajomości, na Waszych serwerach jeszcze nie grałam, ale jeżeli już zacznę to na pewno skieruję się na serwer Only Mirage lub Only DD2! 🙉 Mam również nadzieję, że ludzie są tutaj przyjaźni i pomocni oraz, że bez problemu zaklimatyzuję się tutaj. Pozdrawiam serdecznie. 😈

 

Kiedyś, a dokładnie 2 lata temu, nagrałam piosenkę we współpracy z kanałem GeneralTV właśnie o gierkach, więc może tutaj podrzucę na próbkę: 

 

 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy z Czarnej Wody :P miejmy nadzieje, że spodoba Ci się u nas i zostaniesz na dłużej :3 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Truskawa

Hejka, bardzo mi się podoba to jak się przywitałaś i ile rzeczy o sobie napisałaś, mało osób to robi. Ja też interesuje się motoryzacją oraz gotowaniem i językami więc jak nadarzy się okazja aby porozmawiać to mam nadzieję że nie braknie nam tematów do rozmowy. Co do tej piosenki to powiem Ci że też jestem pod mega! wrażeniem i aż mam ochotę wstać i zaśpiewać to razem z tobą. Mam nadzieję że posiedzisz u nas dłużej niż te przysłowiowe ,,5 minut". Witam bardzo cieplutko i życzę Ci powodzenia w dalszej samorealizacji. ;)

 

 

Pozdrawiam

Opiekun serwera Jailbreak CS 1.6

Pan Truskawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, zapraszam na Discord ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Vixo napisał:

Ciebie Ola się tu nie spodziewałem, kope lat :)

 

Hahaha, o kurczę! Ja Ciebie też się tu nie spodziewałam, hej, hej! :D

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo ☺ nie widziałem jeszcze takiego przywitania 😅☺ mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej 

 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie