Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja


Lolcia :3

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak chciałabym wprowadzić znowu rangę multiadmin ponieważ jak widać brakuje adminów na poszczególnych serwerach ...
Jest za dużo zgłoszeń do UBT i w ogóle .   
Jest  bardzo dobra pochwała na admina @ .:TR@kToR:. który praktycznie codziennie zgłasza chiterów na DD2 i myślę że jest odpowiednia osoba na to stanowisko jak na razie 
 

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jak najbardziej adekwatna do aktualnej sytuacji. Adminów na serwerach brakuje. 
W tym wypadku dobrze było by też wgrać na forum Zgłoś Gracza co ułatwiłoby takowym adminom wykonywanie obowiązków.
Wiadome jest, że taka osoba nie będzie wstanie grać na wszystkich serwerach, a niektórych może nawet nie lubić. 
Więc najlepiej jest zrobić podział mulit admin 1.6 i  Cs:GO.  Jak najbardziej na + 



 

 

Edytowane przez polkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej ZA powinna być otwarta rekrutacja na M@ potrzebne są   osoby aktywne , które w sytuacji krytycznej wbiliby na dany serwer i zbanowały  osoby łamiące regulamin zresztą wspominałem już o tym dużo wczesnej w którymś z tematów :) 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

W wolnej chwili zostaną zmienione wymagania dotyczące rangi M@.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie