Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Nowe Menu Teamu ++auto dołączenie do drużyny


polkes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pragnę wam przedstawić 2 nowe propozycję dotyczące serwera. 
 

1. Jest to automatyczne dołączenie do drużyny posiadającej aktualnie najmniejszą liczbę graczy.  GunGame należy do szybkich rozgrywek, tak naprawdę bez patrzenia do której drużyny chcemy aktualnie dołączyć.  Uznałem to więc za całkiem niezłe rozwiązanie. 

 

2. Nowy Wybór teamów. Napweno część z was spotkała się z tym na modach typu Jailbreak/Zombie.  
Wygląd:

 

Spoiler

spacer.png

Ma to przede wszystkim ułatwić szybkie schodzenie na spect.  Dodatkowo została już tam wprowadzona funkcja automatycznego ożywiania graczy po zejściu ze spect. Zdarza się czasem że dane osoby wchodzą w duo lub większym gronem, więc jednak chcą grać w drużynie razem. 
No i tak samo jak wyżej, szybka rozgrywka szybsza możliwość zmiany bez zasłaniania motd. No i nie ukrywam, nie jest to już tak ważne, ale jednak wygląda to estetyczniej.

Sprawdzić możecie to na naszym serwerze testowym, specjalnie dla was ustawiłem prostsze hasło,


IP: 46.29.21.219:27210
Hasło : 123

 

Decyzja należy do was. 
Miłego sprawdzania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że propka nr 1 jak najbardziej przydatna, natomiast numer dwa nie wiem czy w takim razie jest potrzebne jeśli chodzi o wybór teamu, skoro serwer będzie przydzielał gracza automatycznie. Ze spectem oczywiście jest to duże ułatwienie. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie