Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ban


wojciech2311

Rekomendowane odpowiedzi

Oskarżony Lucyfer

Wyjaśnienie : Dał mi bana na 1h  za rzucenie paki 3 razy na 1 rundę  wft? czy w regulaminie jest napisane na ten temat ?

data: 12.12.2014

 

Czytaj Lucyfer

  • Dozwolone jest nie wpuszczanie do kampy, lecz bez zbędnych wulgaryzmów.
  • Zabronione jest kampienie survivorem oraz nemesis.(Upomnienie --> Ban od 30min do 3h)
  • Zabronione jest rzucania bomby zarażającej na ostatniego gracza.( Ban od 30min do 3h)
  • Blokowanie wyjść z kampy innym zombie jest karane banem .(Upomnienie --> Ban od 5min do 1h)
  • Zakaz celowego dawania się zabić/zarazić w celu nabicia lvl, expa, rankingu. (Upomnienie --> Ban od 30min do  1 dnia)
  • Reconnecty mające na celu ucieczkę przed zarażeniem lub uniknięciem zabicia karane są banem. ( Ban od 30min do 3h)
  • Zombi nie kampi, ani nie zwiedza mapy. Zombi ma obowiązek realizacji celów rozgrywki. (Upomnienie --> Ban od 5min do 1h)
  • Zakaz używania wspomagaczy typu WH, AIM, SOFT,SH(Ban na stałe)
  • Zakaz bugowania/bicia przez ściany wystających części ciała(Szparowania) w celu zarażania/nabicia AP.(Upomnienie --> Ban od 30min do 3h)
  • Wykorzystywanie bugów mapy, wchodzenie na tekstury.(Upomnienie --> Ban od 5min do 1h)
  • Zakaz strzelania z jakiegokolwiek działka w celu zabicia zombie.(Upomnienie --> Ban od 5min do 1 dnia)
  • Zakaz bugowanie granatnika.(Upomnienie --> Ban od 30min do 4h)
  • Survivor może posiadać tylko Krowę, AK-47, Pompę, M4A1 lub FAMASA             (Ban od 5 min do 30 min)
  • Ludziom zabrania się kampienia podczas trybu Nemesis.                 (Ostrzeżenie --> Ban od 5 min do 30 min)
  • Zakaz używania laser mine podczas Swarm Mode, Plague Mode oraz Nemesis.              (Ban od 5 min do 30 min)
  • Zakaz używania T-virus podczas trybu Nemesis (Ban od 5min do 30min)
  • Obraza admina- Ban 5min - 2dni
  • Obraza gracza- Ban 5min - 10h
  • Brak kultury - Ban 5min - 2h
  • Human nie może blokować innych ludzi przed wyjściem z kampy (Upomnienie --> Ban 5min – 30min)
  • Zakaz rozwalania cudzych Min - LM (Ban od 5min do 1h)
  • Dawanie graczom ap za fragi/wchodzenie do kampy (Ban od 5min do 2h)
  • Wstawianie LM w ludzi (Upomnnienie > ban do 30min)
  • Zakaz używania T-Wirusa przed rozpoczęciem rundy.(Upomnnienie > ban do 1h)

W przypadku otrzymania słusznego bana - siec nie zwraca kosztów z tytułu utraty możliwości kor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Jeszce coś  Lucyfer mówi że jak rzucam paki na 1 os to niech da ss to pogadamy.

A jak ktoś mi pakę rzucił to nie chciał dać mu bana,  chyba to jego kumpel był zrobiłem ss ale mi się nie zapisały.

Powinien dostać dwa ostrzeżenia za 1-Bezpodstawne zbanowanie gracza . 2- Brak znajomości regulaminu (admin Powinien znać regulamin na pamięć jak on wogule może być adminem)

Rekrutacja adminów powinna mieć duże wymagania według mnie .

I już znów popełnił ten sam błąnd nie robiłem ss skopiowałem z konsoli :

3-  Ty jestes ruda dropped
[AMXBans] '>SAS<' dostal bana na '30 minut'.
 Powod: '2 paki 1 runda'
 Admin: Lucyfer

 

Proponuje zabrać mu funkcję admina ! (z tego co wiem 3 wykroczenie zwalnia go z funkcji pełnienia admina )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że już któryś raz rzucasz pake 1 osobie ;d 

 

a po 2 zabiora mi admina i znowu bedzie placz a ja przejmować się nie będę ;d

<3 Pomogłem ? Zostaw reputację ;]! <3




09407238198872319213.jpg
CS jest bogiem! <- AWP nałogiem! <- M4 podstawą! <- banowanie zabawą.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin iBNG. daje bany za txt sam po nich lata 

 

chcesz zabierz mi admina ;] Smoke tak czy inaczej go pozniej strace jestem na to gotow ;]

<3 Pomogłem ? Zostaw reputację ;]! <3




09407238198872319213.jpg
CS jest bogiem! <- AWP nałogiem! <- M4 podstawą! <- banowanie zabawą.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że już któryś raz rzucasz pake 1 osobie ;d

bez komentarza pff dobre:

 

a po 2 zabiora mi admina i znowu bedzie placz a ja przejmować się nie będę ;d

He dobre na co ty jesteś potrzebny jak nawet regulaminu nie potrafisz zapamiętać i naucz się ortografii  .Nikt po tobie nie będzie płakał lecz przeciwnie

Dobry wzór na Admina to

Crvena Zvezda niedawno go poznałem naprawdę spoko ogarnięty gościu

 

Admin iBNG. daje bany za txt sam po nich lata

Oskarżasz innych o to co sam robisz pff . Powiem szczerze takiego Admina jeszcze nigdy nie spotkałem

 

 

Mam nadzieję że właściciel mądrze zrobi i usunie cię z tego stanowiska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucyfer, nie spodziewałem się po tobie.

Po tym co zrobiłeś przykro mi ale muszę zabrać admina, :) ponownie będziesz mógł złożyć podanie, ale to na razie nie aktualne będzie.!

 

 

Zamykam

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie