Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Spamer Czatboxa!


Existed

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja dot. Czatboxa.

 

Witam, mam propozycje dotycząca, czatboxa konkretniej chodzi mi o wprowadzenie "Spamer Czatboxa".
Jeżeli ktoś nie wie, o czym pisze tzn. Co miesiąc osoba, z największą ilością wpisów posiadałaby rangę "Spamer Czatboxa", co się wiąże z tym?
Większa aktywność na czacie, a przede wszystkim mogłaby ruszyć Rekrutacja na image.png.682f4a921bc8d21bee5e5f241c912fc4.png.
Wydaje mi się, że by to była fajna, rywalizacja w ilości jak, najwięcej wpisów oczywiście upomnienia dostawałby by osoby, gdyby przykładowo, wysyłały wiadomości, pod sobą czy także emotki notorycznie.

  • Tak możecie spamować do woli, ale należy pamiętać, aby było to zgodne z regulaminem.
  • Również spośród 2,3,4,5 miejsca między nimi byłoby losowanie, i osoba wylosowana dostanie przykładowo w ramach pocieszenia Vipa na forum na okres [x] czasu-Oczywiście to tylko propozycja.
  • Może także być dodane pierwsza osoba, która przekroczy przykładowo: 2-3tyś wpisów na czatboxie z automatu wygrywa. Bądź tak jak wspomniałem osoba, która od np; 01.11.2020 do 01.12.2020 będzie miała, największą ilość wpisów wygrywa. Licznik zostanie zresetowany i zabawa zaczyna się od nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to jest to czego tu potrzeba. Nie ma się nad czym zastanawiać. 

 

zmieniam zdanie, @ Mechumnie przekonał i przypomniał co się kiedyś przez to odwalało. Teraz też uważam,  że to zły pomysł. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamer Czatboxa skończył się z miesiąc, dwa temu. Było sporo przez to problemów gdyż zaczęło się upominanie i niepotrzebne afery. Wydaje mi się że jak na razie nie ma sensu organizować tego typu konkursu, lepszą opcją będzie zorganizowanie turnieju na serwerze z fajnymi nagrodami. Co do samej rangi Strażnika, wydaje mi się że jest ona zbędna jak na ten czas. Mamy liczną i aktywną administrację. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

Było to już i nic z tego dobrego nie wynikło. Zbędne.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie