Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Podanie o Admina] takko


takko

Rekomendowane odpowiedzi

  Imię: Kuba
    Wiek:15
    Nick z gry: takko
    Steam ID:STEAM_1:0:140576477
    Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/takko/91.224.117.176:27015/ (Są 2 godziny, lecz zostałęm pproszny przez BRZ zebym napisałto pisze!)
    Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/siemaneczkomordo/
    Dlaczego akurat ciebie mielibyśmy wybrać: Powiem wprost, serwer mi się spodobał, więc pisze, do tego jest tylko BRZ, do tego zostałem poproszony, więc pisze podanie, do ego jestem adminem już na awp wiec nie ma problemu.
    Składka członkowska: (TAK/NIE): Niestety Nie
    Znajomość Sourcemoda (0/10): 9/10
    Kontakt: mess, steam, discord, forum, ts
    Czy zapoznałeś się z regulaminem oraz taryfikatorem kar serwera? (TAK/NIE): TAK

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

Tyle co składałeś podanie na Games Supportu które zostało odrzucone i dwa dni później podanie na Admina? Nieskutecznie próbujesz pchać się na rangi.  Skaczesz po rangach co jest w moim myśleniu nie zbyt mile widziane więc zdecyduj się czego tak naprawdę chcesz. 

- wiek

- składka

- skaczesz po rangach 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Nie minęło 7 dni od ostatniego podania, skoncz spamowac wszędzie by się gdziekolwiek dostać i skup się na aktualną bym stanowisku! 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie