Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie sie do bana bo tak


bliind

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: bliind
IP / Steam ID*:STEAM_1:1:116205363
Admin banujący: j0kEr3k
Data i godzina otrzymania bana*: 10/28/2020 17:50
Runda: 1 nowego meczu
Serwer*: 5v5 mirage only
Powód: aimlock
Link do demka*: nie ma
Wycinek z konsoli*:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź CSowicze.pl aby poznać szczegóły.

Krótki opis sytuacji*: no generalnie jestem dobry w tą gre i strzeliłem taką strasznie podejrzaną akcje ale serio nie cheatuje to są pomówienia halyna potwierdzi że jestem clear chyba :D RITO PHREK PLS UNBAN BLIIND @ Admin CS:GO [5VS5]

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

No co to chyba się żegnam z serwerem biblethump ale jak według wielkiego Opiekuna nie barana jak to mnie nazwał mam aimlocka no to cóż chyba chłop ma 3k godzin i zna się na wszystkim no co poszukam innej serwerowni tylko szkoda że nigdy nie banujecie faktycznych cheaterów 



Co do akcji jeszcze sie odwołując moim zdaniem jedyne 2 podejrzane akcje w tej grze to ostatnia runde gdzie dałem 360 w connectorze na midzie i potem one tap z deagla i jumpshot i jeszcze 4k hsami

Edytowane przez bliind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt, że kolega nie potrafi wrzucić właściwego demka ale no nie ważne. Praktycznie każda jego akcja jest dziwna i wygląda na odpalonego, ludzie też się skarżą. A więc wygląda to tak :

- 4;04 demka blind będąc w ladder roomie patrzy ewidentnie przez ścianę ale mimo to nie zabija gościa, żeby się ukryć,

- 4;06 demka jakoś dziwnie daje 2 głowy na środku pomimo braku celownika, wygląda mi to na typowego aim locka, ponieważ wcześniej wcale tak dobrze nie strzelał a tu nagle takie głowy,

- 4;07 runda 27 jakoś tak dziwnie strzelona ta głowa w gościa z kanapki, być może przesadzam ale te jego ruchy wyglądają nie naturalnie,

- 4;12 runda 3 na kolejnej mapie, dostaje od niego dziwną głowę po czym patrząc w inne miejsce nagle celownik a raczej jego broń przeskakuje na gościa, który stoi na standardzie. Wygląda to jak typowy aim lock,

- 4 godzina 12 minut 52 sekundy - strzelając w gościa w jungli nagle celownik poszedł mu do góry na jego głowę w sposób nie naturalny.

 

Z mojej strony to tyle, demko niestety jest bardzo długie i zawiera w sobie dwie mapy. Szkoda, że szanownego Panu nie chciało się poszukać demka i wstawić :). Akcji znalazłoby się więcej ale myślę, że ilość rozpisanych tutaj sytuacji wystarczy. Pozdrawiam :)

Link do demka : http://753.gotv.pro/srv55715/auto0-20201028-132301-942133233-de_mirage-________PL_EN______CSowicze.pl_____5vs5_Mirage_____ws__gloves__knife_____128TR___1s1k.pl.dem.zip

Edytowane przez jokerek23

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

 

- 4;04 -b

- 4;06 dwa heady się zgrały , czasami takie sytuacje się zdarzają -b 

- 4;07 nic nadzywczajnego, normalna bańka

- 4;12 runda 2 raczej ,faktycznie to było nie naturalne z jego strony. Z parciem na + 

- 4 godzina 12 minut 52 sekundy - czy ja wiem rozrzut w ak też robi swoje. 

 

Za mało akcji spalonych na bana . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie