Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsor PRO

nie rob sie kaczynski kazdy ma prawo wyboru w ktorej druzynie chce grac jak dla mnie to bez sensu

edit a jak widze admina ktory nie zna podstaw regualaminu i wypowiada sie kolejny raz i robi spam zamiast uzywac  opcji edytuj tez mnie krew zalewa ze tacy maja admina

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie osobiście jest to zbędne, czasem grywam na serwerze, gram gdzie chcę, kiedy chcę i jak chcę, a to, w jakiej jestem drużynie,jest często losowe, nie pasuje mi, zmieniam.

Co ma na celu twój temat, czemu chcesz to wprowadzić ?

@ Oktaawian Ale przecież nie każdy umie grać profesjonalnie w c'a,. Rozumiem, gdyby ci przeszkadzało przechodzenie graczy, jeżeli im nie wychodzi, przykładowo, gdyby ktoś przeszedł, dostajesz komunikat, w którym przez 5sekund ktoś się drze, ale kto zwraca zbytnio na ta uwagę, jest też opcja, że jeżeli ktoś przechodzi i płaczę przykładowo na mikrofonie, można go zablokować i grasz dalej.

Mi może nie pasować że niektórzy grają z awp i kampią, ale to ich sprawa ja nie mam na to wpływu bo równie dobrze ja mogę tak robić, i co wtedy? 

Dla mnie temat jest kompletnie zbędny są propozycje na pewno ciekawsze  i które mogą inaczej wpłynąć na serwer.

Edytowane przez Existed
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...