Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Games Support] takko


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: takko
Imię: Jakub
Wiek: 15
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Tak szczerze z 1-2 w weekendy moge cale dnie, ogolnie mam csowicze caly czas wlaczony i zagladam na nie w wolnej chwili.
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Nie, nigdy nie pracowałem, chciałbym spróbować na tym stanowisku, poznać coś nowego, nowych rzeczy które się może przydadzą w poźniejszym czasie grania w csgo.
Opisz siebie: Jestem Kuba mam 15 lat i pochodzę z województwa Mazowieckiego i moją pasją jest motoryzacja i informatyka. Jestem osobą pomocną oraz raczej (na chwile obecną) kulturalny. Aktualnie jestem w 1 technikum na kierunku Technik-Informatyk. Lubię w wolnej chwili majsterkować.
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ chciałbym wypróbować na tej randze, do tego games support jest jeden, myślę że przyda mu sie pomoc, na forum zagladam co chwilę, mogę pomóc. W CS często oglądam mecze eSportowe, nie było problemu wypowiedzieć się o meczach. Jestem na bieżąco Z CSem oraz aktualizacjami. Jestem w stanie relacjonować każdą aktualizację oraz każdy mecz (Jeśli dałbym radę) sądzę że relacjonowałbym bardziej ciekawsze mecze, w tym polskich drużyn :D
Kontakt: discord, ts, mess, forum

 

 

 

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym

 

+/- wiek (chociaż do tej rangi to raczej wiek to nie wszystko :D )

+ chęci (zobaczymy co z tego wyjdzie)

+ może pomóc rozruszać te działy 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak średnio bym powiedziała, od kilku dni piszesz do mnie na pw w sprawie Redaktora, powiedziałam żebyś napisał próbny wywiad a następnie podanie na Redaktora to postanowiłeś ułatwić sobie i po prostu aplikować na inną rangę? Hmm.. 

 

No, ale okey. Masz chęci do pracy, szkoda że próbujesz tak skakać po rangach.

 

Poza tym wypowiadasz się we własnym podaniu zamiast edytować temat, co jest negatywnie odbierane przeze mnie. 

 

Jestem za okresem próbnym.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no nie wiem nie wiem

-/+ Podanie tak średnio mnie przekonuje

+ Chęci masz

-/+ Wymagania

 

Pamiętaj żeby nie latać tak po rangach ;p 

 

Podsumowując, okres próbny.

 

Powodzenia!

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie dał mu szansy. 

14 godzin temu, takko napisał:

myślę że przyda mu sie pomoc

Od twojego ostatniego podania na tę samą rolę minęło kilka miesięcy, od tamtej pory nic się nie zmieniło. Wtedy też deklarowałeś chęć pomocy, ale jedyne co się pojawiło to kolejne podania i kilka skarg. Przypomnę,  że w tym dziale każdy ma swobodę wypowiedzi i tworzenia.

 

Piszesz zbyt pośpiesznie i robisz przez to błędy logiczne w zdaniach niemal na każdym kroku.

14 godzin temu, takko napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ chciałbym wypróbować na tej randze, do tego games support jest jeden, myślę że przyda mu sie pomoc

To już zaczyna być męczące. Co podanie ktoś pisze dokładnie to samo: "chcę spróbować" lub "jest mało ludzi, przydam się".

To nie działa na takiej zasadzie, że jest tylko jedna osoba na stanowisku i z tego powodu zostaniesz potraktowany ulgowo.

Pytanie nie brzmi "dlaczego chcesz dołączyć?". Jest napisane "dlaczego akurat ty?" Masz przekonać,  że się do tego nadajesz, a branie na litość "bo chcę pomóc", "bo nie macie ludzi" jest po prostu słabe. 

Przekonaj innych, że zasługujesz na szansę. Co potrafisz zrobić? Oglądasz mecze i możesz udzielać z nich relacji? Jesteś na bieżąco z aktualizacjami? Przeglądasz różne strony i masz świeże inf. od producentów?  Wymyśl coś co sprawi, że ludzie będą chcieli cię na takiej posadzie.

 

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Wyjaśnione dlaczego w poście @ drenn, zapoznaj się z jego wypowiedzią i zmień coś w swoim działaniu na forum a dopiero aplikuj o jakąkolwiek posadę.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie