Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Existed podejście 2.


Existed

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moje drugie podejście na tą rangę.
 

Wymagania:

Znajomość ortografii - +/-
Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu- +
Posiadane 60 postów- +
Umiejętność czytania ze zrozumieniem- +
Znajomość regulaminu- +
Minimum 16 lat- +
Brak ostrzeżeń na forum- +
Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.- +
Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.- +

Obowiązki:
Moderowanie tematów- Podpinam się
Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu- Podpinam się
Być często aktywnym na forum- Podpinam się
Pomagać użytkownikom- Podpinam się
Opiekować się działem "Strefa banów"- Podpinam się


Wzór:

Nick: Existed
Imię: Eryk
Wiek: Ukończone 19lat
Steam ID: https://steamcommunity.com/id/ervvvyk/
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Zależnie od sytuacji, staram się zaglądać kilka razy dziennie z powodu, że lubię spędzać czas na forach c'sowych.
Opisz siebie: Opisać kogoś zawsze jest łatwiej. Witam osoby, które mnie jeszcze nie znają bądź zapomniały o tym, jak mam na imię, więc nazywam się Eryk, liczę 19lat, aktualnie mieszkam w woj. Mazowieckim. W tym roku skończyłem szkołę zawodową i postanowiłem uczęszczać do szkoły dla pełnoletnich czyt.szkoła weekendowa. Jestem osoba szczęśliwa oraz szczerzą za takiego siebie uważam. Jestem ,osobą otwartą nie boję się nawiązywać, nowych kontaktów, wręcz przeciwnie, zawsze mam coś do powiedzenia, lubię żartować oraz mówiś sarkastyczne zdania, które można odebrać dwuznacznie :D. Resztę mnie możecie ocenić sami przynajmniej troszkę poprzez pryzmat udzielania się przeze mnie na czatboxie.
Dlaczego akurat Ty?: Jestem osoba chętną pomocy, z racji, że lubię spędzać, czas na forum stale jestem w przeróżnych, tematach i to jest, atutem będąc, aktywnym szybko, mogę zareagować ,na pewne sprawy dot banów.Nie jest dla mnie czymś obcym pracować/komunikować się w sprawach przeróżnych z osobami trzecimi oraz podejmowania wspólnych decyzji. Staram się być aktywnym na forum oraz ukazywać chęci-nieść pomoc nowym, niedoświadczonym graczom w przeróżnych sprawach.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Oczywiście styczność z Amxbansem miałem nie raz i nie dwa, wszystko, co się w nim znajduję, edycję/szczegóły, znam i umiem się w tym odnaleźć, nie sprawia mi to żadnego problemu.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:Swoją umiejętność w ocenianiu cheaterów oceniam na dobrą, rozpisywałem trochę demek z pomocą kolegów jak, również i sam, jestem osobą dokładną, staram się analizować pewne czasówki kilka razy, zanim podejmę ostateczną opinię.Są osoby, które mają bardzo dobrze skonfigurowane cheaty i nad którymi trzeba czasu poświęcić, także są gracze, którzy kryć się nie umieją, czasem dla 4funu przeglądam niektóre demka z odwołań.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Oczywiście, że grałem, nie ma co się sprzeciwiać,-zakazany owoc, kusi najbardziej.Jedynego cheata,którego nie używałem,był ,nim tak mi się wydaje triggerbot-wiem na, czym polega.
Kontakt: Na forum,fb oraz steamie.

 

 

Edytowane przez Existed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można przyjąć na okres próbny 

 

+/- Aktywność na forum

+ Chęci ma

+ Podanie schludnie napisane

+ Wymagania spełnia w sumie 

 

Powodzonka! :D

 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem Ci szansy. 

 

Niejednokrotnie próbowałeś wbić się w szeregi UBT i widać, że się nie poddajesz - podoba mi się to. 

 

Od ostatniego razu, zacząłeś się więcej udzielać i Twoja aktywność jest o wiele lepsza niż poprzednio. 

 

Poza tym, przydałaby się pomoc w UBT 1.6, gdyż mamy na tym stanowisku obecnie tylko jedną osobę. 

 

Powodzenia

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dałbym szansę:

 

  • większość wymagań spełniona
  • podanie schludne, ale ładne (estetyczne, przyłożył się)
  • twierdzi, że posiada doświadczenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Widac ze ci zalezy na danej posadzie i ze chcesz szczerze pomoc sieci oraz naszemu UBSowi 

 

+ Kultura

+ Ortografia

+ Wiek mimo iz dalej uwazam ze masz 13 lat :D

+ Chęć pomocy 

+ Twoje podanie nie jest pisane na kolanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie