Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na admina


takko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Jakub
  • Wiek: 15
  • Nick z gry: takko
  • Link do profilu GT na serwerze:https://www.gametracker.com/player/takko/51.83.214.249:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/siemaneczkomordo/
  • Steam ID: STEAM_1:0:140576477
  • Dlaczego Ty?: Ponieważ mam juz jakies doswiadczenie aktualnie jestem pod rezygnacji z admina po 10 miesiacach, chce wrócić tutaj gdzie juz bylem adminem, jest 3 adminow, przyda sie pomoc.
  • Jako admin siedze od 2018 roku, SM i te sprawy nie stanowia dla mnie problemu
  • Ile grasz dziennie?: 2-3 h
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE):tak
  • Znajomość sourcemoda (0/5):4,5
  • Kontakt: mess, steam, forum discord, ts

 

 

@ Uchiha ItachiA teraz? Poprawione

!

Do tego zauważ ze serwer stoi od 5dni, nie jestem w stanie nabic wiecej :D

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peosze wybaczyc jezeli moj post jsst nie na miejscu ale no to tak

 

  • Ile grasz dziennie?: 2-3 h


Yyy jakby to troszke malo moim zdaniem tyle co widac po GT gra dopiero od 3 dni/


skladka: + 

Sourcemod 4/5: CHcialbym to zobaczyc jezeli rozumie wyzej niz podstawowe komendy w cs:go to OK ale jezeli klamie to moim zdaniem wielki -
 

 

  • Dlaczego Ty?: Ponieważ mam juz jakies doswiadczenie, jest 3 adminow, przyda sie omoc

 

Troszke malo to motywujace :) nic wiecej od siebie nie jest dodane zero zaangazowania w siec / serwer to brzmi tak jakbys lecial tylko na range. moim zdaniem ale to tylko moim zdaniem powinienes dluzej pograc na serwerzerze b GT bylo lepsze bo skladka nic nie daje jezeli twoje GT sie nie sprawdza pograj tydzien wtedy moglbym byc na TAK 


Ale jak juz mowilem to moje zdanie a decyzje zostawie opiekunom i H@ serwera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie