Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [UBTeam] Szutekkk


Szutekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szutekkk

Nick w grze: 1 lvl faceit
Imię: Michał
Wiek: 20
Steam ID: STEAM_0:0:456154503
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Myślę, że 2-3h dziennie
Opisz siebie: Mam na imię Michał, aktualnie studiuje mechanikę i budowę maszyn na polibudzie. Jestem dosyć spokojną i cierpliwą osobą myślę, że mój poziom kultury jest na wysokim poziomie. Interesuje się mechaniką, a w wolnym czasie lubię pograć na komputerze.
Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że sytuacja w której aktualnie się znajdujemy daje mi sporo wolnego czasu, który mógłbym spożytkować na odciążenie osób zajmujących się "Strefą banów". Spoglądając na to, że jestem dosyć cierpliwą osobą myślę, że jest to zadanie stworzone właśnie dla mnie. 
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: Tak, ale dobrze byłoby sobie wszystko przypomnieć
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9/10 Myślę, że będzie to idealna samoocena. Wiadomo, każdy jest człowiekiem i nie zawsze da się wszystko wychwycić, ale zważając na dosyć wysoką rangę w grze (aktualnie mm/LEM, wm/global) jak i doświadczenie myślę, że nie stworzy mi to większego problemu.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Mam już swoje lata i parę razy zdarzyło mi się przetestować jakieś wspomagacze :) Wh, aim, trigger, spinbot
Kontakt: steam, discord, ts, forum ewentualnie fb

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- aktywność

+ wiek

+ chęci i doświadczenie

Według mnie nie ma aż tak dużo roboty na forum w strefie banów na pilnie potrzebna jest kolejna osoba ale skoro Administracja tak myśli to dobrze. Dałbym okres próbny.

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że można przyjąć kolegę na okres próbny za chęci i umiejętności nadrob jeszcze tylko aktywność na forum i będzie okej ;) Pozdrawiam

 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie napisane dość schludnie, konto masz już troszkę czasu na forum jednak aktywność nie powala. Mam nadzieję, że to się zmieni. Moim zdaniem zasługujesz na szansę wykazania się na tym stanowisku. Z tego co piszesz doświadczenie jakieś masz. 

 

Okres próbny będzie dobrym rozwiązaniem. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze okres próbny można dać, on go zweryfikuje czy się na to stanowisko nadaje czy nie ;) Twoja aktywność nie zadowala na tyle aby powiedzieć od razu że jestem na TAK bez żadnego zastanowienia. Podanie także napisane niezbyt starannie, ale można na to przymknąć oko. Reszta jak wiek, doświadczenie i chęć pomocy w dziale UBT przeważa nad daniem Ci szansy wykazania się. Masz moje TAK co do okresu próbnego.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za okresem próbnym, podanie na admina podanie na ubt w krótkim czasie zobaczymy co z tego będzie
+chęci
+przejrzyste podanie 

-Aktywność

Bardziej się boję jak sytuacja się unormuje i zacznie się szkoła to co wtedy z tym "wolnym czasem"

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie