Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga - Travis


Quch

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Quch

Nick oskarżonego: @ Travis

Dowody (Demko/ssy): http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20201014-183132-313796066-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Opis sytuacji: Sytuacja wygląda następująco. Zaczęło się od tego, że ww. "ADMIN" skrócił under. Zdenerwowałem się dla mema i wyszedłem, naglę, dostaje wiadomość od innego admina, że delikwent ten banuje/kickuje graczy, którzy skracają mapę przed 1:30. Zaśmiałem się, bo doskonale znam regulamin (sam go edytowałem z resztą) i tam nic takiego nie ma. Wszedłem na serwer z prędkością światła, aby sobie z kolegą porozmawiać. Zapytałem się, dlaczego skrócił under przed 1:30, a następnie zadałem pytanie, dlaczego banuje graczy za to. Nie zrozumiałem kolegi, bo ma bardzo cichy mikrofon oraz było głośno na serwerze. Kolega próbował mnie wyprowadzić z równowagi i udało się to mu. Nie będę tutaj wymieniać i cytować, bo wiem, że administracja i tak sprawdzi demko, a te cytaty byłyby zbędne. Dochodząc do konkluzji, prosiłbym administrację serwera o zwrócenie uwagi na parę aspektów, które przytoczyłem wyżej, a szczególnie-banowanie graczy nie zgodnie z regulaminem. A i nawet jakby był punkt w regulaminie o zakazie rashowania przed 1:30 (a o ile dobrze się orientuję admin ten żyje w przekonaniu, że jest taki punkt) to kolega ten sam świadomie łamałby ten punkt. Moim zdaniem też na to powinno zwrócić się uwagę, iż admina dotyczą takie same prawa jak i gracza + regulamin admina. Prosiłbym jeszcze o sprawdzenie banów Travisa oraz mutów.
PS. Przepraszam graczy oraz resztę administracji, która słyszała moją bogatą treść językową. Nie pomyślałem, ale mogłem wyjaśnić kolegę na PV. Zadziałałem impulsowo i lekkomyślnie, lecz wszedłem ponownie na serwer żeby na SPOKOJNIE wyjaśnić i zapytać się travisa, ale wyszło jak wyszło. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Admin przyznał się do tego co wyczynił także leci na jego konto +1pkt. Jeszcze jedna sytuacja niezgodna z regulaminem niestety postąpimy inaczej!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie