Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na wszystkich adminow tego serwera


Uchiha Itachi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: senku 

Nick oskarżonego: Wszyscy Admini serwera

IP/SID oskarżonego: Nie wiem ilu adminow jest i jakie maja SID badz IP skoro ich na serwerze nie widac nawet na 5 min 

Data i godzina zdarzenia: Yyyy godzina skargi to teraz 14:10

Dowody: HLTV.

Opis sytuacji: Wiem ze serwer nie ma reklamy i wgl ale admini / opiekunowie sa chyba nie? macie flagi dodane w ftp wiec co za problem wejsc raz / 2 razy dziennie na serwer gdy sa cheaterzy? no bez przesady ostatnio gram znow na DD2 od 2 dni i co? ani jednego admina nie widze a cheaterow mozna wymieniac na palcach kiedy sa tylko na serwerze. Totalna olewka z strony administracji ale jak chcecie nie ma problemu dam wam HLTV z 2 dni wszystkie linki i pokazcie mi tam w tym czasie chociaz jednego admina na serwerze to wtedy skarge bedziecie mogli uznac za bezsensowna. Panowie i panie troszke zainteresowania prosze po to ten serwer jest na sieci nawet bez reklamy ale jest by sie nim interesowac co to ma byc? Prosze o uwzglednienie mojej skargi pozytywnie jesli dowody poprzez HLTV / logi serwera beda takie jak mowie tu w opisie.
Edytowane przez Uchiha Itachi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mam tez zglos cheatera ale w ciagu tych 2 dni bym zapelnil ten dzial 10 zgloszeniami a tyle co wiem nawet UBS'ow szukacie wiec no bez przesady sa opiekunowie powinni sie cos interesowac serwerem !

 

 

Poza tym Co Global Mod moze wiedziec o serwerze na ktorym nawet go nie widac i nie wie jakie tam panuja prawa? Powiedzialem Logi i HLTV sprawdzcie jak nie wiesz o co chodzi to sie nie wtracaj nie grając na serwerze jesli sprawa sie wyjasni wtedy co jedynie mozesz ją zamknac tyle co wiem i co do twoich obowiazków nalezy. 

 

 

 

Masz swoje zgłos cheatera Jessa :D poczekaj do konca dnia zapelnie dzial zapewne poczekac musze ale demek nie rozpisuje bo sie mi nie oplaca skoro ciagle nowy cheater jest :D  Radze sie wziac za sprawdzanie HLTV badz demek w sprawach zglos cheatera skoro taka madra tu bylas :D 

Edytowane przez Uchiha Itachi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoje oburzenie, ale tak jak to starałem się wczoraj Tobie wyjaśnić, sprawa wygląda tak że aktualnie nie mamy nikogo na ich miejsce a wole mieć pewnych ludzi niż nie mieć ich wcale. Nie zaszkodzą a pomóc mogą ;). Zapewniam Cię, że jak tylko znajdę chętne aktywne osoby to aktualni admini również będą musieli poprawić aktywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie