Skocz do zawartości

odrzucona moze weryfikacja okresu probnego??

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsor PRO

witam was

Po ostatnich ..... brzydkich przypadkach kolesiostwa i degradacji...... wychodze z propozycja aby kazdy nowy czlonek administracji przed koncem okresu probnego mial zrobiony oficjalny temat przez administracje i kazdy uzytkownik czynny mogl sie wypowiedziec czy na okresie proby ta osoba wywiazala sie lojalnie i ferr wobec wszytskich zeby nie bylo jak do do pewnego momentu ze pan D.... i pani L.... zrobili sobie cyrk na sb i na forum zastraszali wszystkich ktorzy sie wstawili przeciw im to byla tylko ich gra a czemu?? bo mieli wladze i im kolory do dupy odbily a jak na koniec okresu kazdy sie wypowie czy sie nadaja oczywiscie ostatnie slowo nalezec bedzie do wlasciciela i wyzszej administracji ale pamietajcie glos uzytkownikow tez jest wazny bo my pojedyncze jednostki tworzymy calosc i  w waszej sugesti jest nas tu trzymac jest wiele for na ktore mozemy odejsc ale wszystko zalezy od was czy nadal CSowicze beda preznie dzialajaca siecia z dobra administracja i ludzmi ktorzy chetnie poswieca swoj wolny czas by siedziec tutaj.

pozdrawiam 

MECHU

edit dren temat skarg i pochwal ok ale wtedy moze sie wypowiedziec tylko ta osoba co pisze post osoba oskarzona oraz wyzsza administracja a w ficjalnym poscie moze sie wypowiadac dowolna ilosc osob i i za jakimis dowodami albo scernami oczywiscie zweryfikuje to wyzsza administracja a tak to kazdy osobno by musial pisac post z skargami wiec resumujac lepiej zalatwic to w jednym temacie jednej danej osoby.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co sie dzialo czy dalej dzieje, ale takie rozwiazanie na okresy probne powinno od poczatku istniec. Mimo ze zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie ze administracja to grupa znajomych ktora sobie ufa, moze i podpada to pod "kolesiostwo" ale to jest zrozumiale bo nikt nie chce dac duzych uprawnien obcemu. Ogolnie to ja nie wiem po co na tym forum jest 2 Junior adminow, 3 Administratorow, i 3 Moderatorow. Moze i pokrywa to kazda godzine kiedy administracja jest aktwyna ale az tak duzo do roboty tutaj nie ma. :P

9.gif
Odnośnik do odpowiedzi

Warto zacząć od podstawowego pytania: Czy osoby na posadach są sprawdzane? Bez tego ani rusz. Druga rzecz, to jak często są sprawdzane?

Serio jest tu zbyt wiele osób w rolach administracyjnych i ze zwykłej nudy i braku zajęcia niektórzy zaczęli szukać wrażeń wchodząc w konflikty z użytkownikami i bawiąc się w szefostwo.

Mniej osób,  więcej obowiązków przydzielić i nie będzie czasu na pajacowanie, jak to czasem robiła @ LadyAnna (rzadko, ale jednak się zdarzało).

Co do propozycji, to nie widzę potrzeby robienia takiego tematu dla każdego z osobna. Od oceny czyjejś pracy jest tutaj dział  SKARGI/POCHWAŁY. 

Tylko człowiek głupi nigdy nie wybacza i wciąż wypomina grzechy, za to człowiek dobry je zapomni i przebaczy.

Ja natomiast uważam, że najlepiej być człowiekiem inteligentnym, który grzechy wybaczy i wypominać nie będzie, lecz będzie też o nich pamiętał i miał baczenie na to czy warto po raz kolejny  zaufać drugiemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Uważam, że ankieta mogłaby być w formie anonimowej. Nikomu nie zaszkodzi, a może czasami pomoc w rozstrzygnięciu, czy dana osoba sprawdziła się na okresie próbnym. 

16 godzin temu, drenn napisał:

Serio jest tu zbyt wiele osób w rolach administracyjnych i ze zwykłej nudy i braku zajęcia niektórzy zaczęli szukać wrażeń wchodząc w konflikty z użytkownikami i bawiąc się w szefostwo.

Mniej osób,  więcej obowiązków przydzielić i nie będzie czasu na pajacowanie, jak to czasem robiła @ LadyAnna (rzadko, ale jednak się zdarzało).

Tutaj można raczej powiedzieć, że było bardzo wiele osób przyjętych na różne posady. Po to właśnie została zorganizowana WIELKA REKRUTACJA, dzięki której większość osób miała szansę na pokazanie swoich umiejętności. 

Wiadomym też było, że w ciągu tych trzech miesięcy bacznie będziemy obserwować sytuację na forum. Po drodze wydarzyło się kilka nieciekawych incydentów, ale zareagowaliśmy w miarę szybko. 

Ranga administracyjna to nie tylko uprawnienia w panelu ale także umiejętność opanowania, cierpliwość, podatność na stres i różnego typu prokowacje. Do tego dochodzi między innymi umiejętność radzenia sobie z problemami, ale również obiektywność oceny sytuacji i oddzielenie życia prywatnego od forum. Po tym krótkim okresie czasu widać kto nadaje się na stanowiska. Celowo okres próbny trwa 3 miesiące, gdyż w tym czasie każdy potrafi pokazać swoje prawdziwe oblicze i zachowanie w danej sytuacji. 

imageproxy.png.49eabd7cd8fd5af06198bb12291980d1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Admin

Według mnie nie ma to najmniejszego sensu, zdarza się na sieci że niektórzy mają wrogów nawet jak swoją prace wykonują bardzo dobrze. Użytkownicy mogą powiedzieć ze dany administrator się czepia i np daje warny niepotrzebnie a on wykonuje po prostu swoje obowiązki. Wielka rekrutacja jest to dokładnie test 3 miesięczny czy dana osoby podoła na owej randze czy też nie, po tych trzech miesiącach właściciele + ta ekipa (wyższa administracja) która była przed wielka rekrutacja oceniają każdą osobę indywidualnie które aplikowały w ten sposób i werdykt podejmują właściciele.

Natomiast z drugiej strony użytkownicy też maja dużo do gadania bo to jest największe grono forum, lecz tak jak wspomniałem wyżej od takich decyzji są właściciele. Jak dany użytkownik czuje się poszkodowany że dany członek administracji nie wywiązuje się z danej mu szansy bądź wykonuje ją bardzo dobrze to jest odpowiedni dział do tego przeznaczony: https://csowicze.pl/forum/202-skargi-pochwały/

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

• Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas,  jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWER NA KTÓRYM MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

• MIRAGE #2 IP: 91.224.117.124:27015

Odnośnik do odpowiedzi

propozycja_odrzucona.png

Ankiet niestety nie będzie, my obserwujemy każdego członka administracji, są oni oceniani w wielu kategoriach tak jak pisała np. @ Sysia ;*Miss a potem jest wyciągana z nich ocena ogólna.

ONLY AWP 128TR:  51.83.214.249:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

JAILBREAK:  91.224.117.148:27015

b_350_20_156ac8_0e35ef_ffffff_000000.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...