Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z LadyAnna


Lolcia :3

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png
Redaktor - @ Lolcia :3
Osoba udzielająca wywiadu - @ LadyAnna


 

Cześć, dzisiaj przychodzę do was z nowym wywiadem - tym razem przeprowadzę go z - @ LadyAnna jest to twój pierwszy wywiad na naszym  forum, nie każdy może Cię kojarzyć więc przedstaw się i opowiedz coś o sobie.

 

  O mnie będzie krótko: jak już wiecie mam na imię Ania, lubię grać w csa :D a na co dzień pracuję i robię doktorat z kierunku ścisłego.

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą counter-strike?

 

Szczerze? Zaczęłam od 1.6 baaardzo dawno temu, ale to były początki za dzieciaka i raczej próba poznania tego typu gier, w cs go zaczęłam grać dopiero w 2019 roku za namową @ yoloo, (przerzuciliśmy się wtedy z Diablo 3, gdzie tworzyliśmy team z kilkoma innymi znajomymi i posiadałam własny klan), aby dobrze się bawić. Wiadomo początki były trudne, ale dzięki mojemu "senseiowi", (czyt. @ yoloo), który nauczył mnie bardzo dużo,
zaczęłam czerpać frajdę z gry.

 Jak już napisałaś że grasz w counter strike od 2019 w takim razie jak trafiłaś na forum?


 Zanim trafiłam na forum, to grałam na różnych serwerach ffa. Wraz z @Damianciu przeszliśmy z innego forum tutaj i tak zostaliśmy na dłużej, prowadząc wspólnie serwer oraz piastując rolę Moderatora (ja) i Administratora forum (Damian) od niedawna 😊

 


 Czy jako kobieta miałaś jakiekolwiek trudności w odnalezieniu się w prawie męskim gronie administracji?

 

Szczerze? Nie, wiadomo na początku każdy "stary wyjadacz" traktuje Cię z dystansem, bo jako "świeżak" musisz się wykazać, by zdobyć akceptację/szacunek, ale z racji tego, że wychowałam się w gronie samych braci, potrafię złapać z chłopakami dobry kontakt :D Nie obyło się oczywiście bez kilku spięć, ale wydaje mi się że poradziłam sobie nie dając sobie wejść na głowę, pokazując swój charakter i stanowczość.


Jak gracze odbierają Ciebie jako Właściciela/Admina na serwerze, przeszkadza im to że jesteś kobietą czy nawet nie patrzą na to?


 Wśród graczy cs go większość to mężczyźni/chłopcy a wiadomo, że płeć brzydka przeważnie nie lubi być upominana bądź kierowana przez kobiety, ma to odbicie w odbieraniu mnie przez graczy na serwerze. Są osoby, które próbują negować moje decyzje, kłócą się bądź wprost mnie obrażają lub wyśmiewają (nie godzą się, że KOBIETA dała im bana/muta/gaga), ale są to pojedyncze przypadki, radzę sobie z takimi jednostkami panującemu na serwerze regulaminowi. Wszędzie znajdą się gracze, 
którzy będą mili dla kobiet a także tacy, którzy wręcz na siłę będą próbować je poniżyć i wmówić brak kompetencji i obeznania w temacie gry/banowania, na szczęście większość graczy na naszym serwerze jest ok. 


 


 Na początku wspomniałaś również, że robisz doktorat może zdradzisz więcej szczegółów o tym?

 

 Umm tak, robię doktorat z nauk ścisłych a konkretnie fizycznych wiązanych z medycyną.
 

 

 Co poza nauką oraz graniem w counter-strike robisz w wolnym czasie, masz jakieś inne zainteresowania?

 

 Zależy od pory roku: zimą snowboard, latem snurkowanie :D, lubię podróżować w nieznane zakątki świata te dalsze i bliskie. Reszta to zapewne to co większość lubi, czyli netflix, zakupy i planszówki ze znajomymi :D Dodatkowo interesuję się szyciem.
 

 

 Wspominasz tutaj o netflixie zatem który serial najbardziej Ci się spodobał i dlaczego?

 

 Trudne pytanie, bo lubię wiele seriali, ale gdybym miała wybrać jeden, to największe wrażenie wywarł na mnie "Opowieść Podręcznej", nie chcę tu robić spoilerów, jeżeli ktoś nie oglądał, ale spodobał mi się dlatego, że pokazuje inne oblicze ludzi, którzy mają władzę i do czego tak naprawdę są zdolni, prawie jak w słynnym "eksperymencie więziennym".

 

 Lubisz seriale, to na pewno filmy też, chodzisz na premiery do kina czy raczej wolisz usiąść w zaciszu swoich czterech ścian i obejrzeć go?

 

W kinie byłam na kilku premierach, m.in. Hobbit, Sztuka Kochania, Jurassic World Upadłe Królestwo i coś tam jeszcze, czego kompletnie nie pamiętam xD Raczej jestem domatorem i wolę odpalić jakąś platformę i obejrzeć w domu film.
 

 

Dużo filmów oglądasz widzę, to powiedz nam jaki jest twój ulubiony aktor bądź aktorka?
 

 

 Czy dużo, to bym nie powiedziała, ulubiony aktor hmmm Jonathan Rhys Meyers mniam :D
 

 

 Jesteśmy aktualnie w tematyce multimedialnej to może powiesz jakiej muzyki słuchasz?
 

 

 Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, no może bez metalu hehe.

 

 

 Masz zamiar kupić płytkę jakiegoś wykonawcy a może już posiadasz? 
 

 

 Posiadam kilka, kiedyś był szał na płyty, teraz wszystko jest dostępne w internecie, więc łatwiej mi ściągnąć utwory, aniżeli odtwarzać coś z płyty.

 

 Widać, że każdemu już krążki się kurzą na półkach tak jak i mi pewnie, wszystko teraz idzie cyfrowo, jak spoglądasz na współczesną technologię podoba Ci się w jakim kierunku dąży czy raczej przeraża Cię to?
 

 

Nie przeraża mnie nic, człowiek nadąża za technologią i uczy się jej na bieżąco, gorzej jakby ktoś nagle znalazł się w świecie chociażby 10 lat później, wtedy trudniej byłoby mu się odnaleźć i przystosować do panujących trendów.
 

 

Lecz właśnie co by było jak ktoś by znalazł się 10 lat później wierzysz że człowiek mógłby się przenieść w czasie? 
 

 

Co do podróży w czasie, szczerze? Nie wierzę, jestem realistką, trochę z nauką jestem na czasie i wiem, że gdyby podróże w czasie były możliwe to dawno by już były w "obrocie.", hipotetycznie jednak przypuśćmy, że podróże w czasie są możliwe i mogłabym się przenieść 10 lat do przodu, to tak jak pisałam wyżej, na pewno ciężko byłoby mi się przystosować do panujących warunków, ale jako homo sapiens uważam, że dałabym radę :D

 

 Jak byś się przeniosła te 10 lat w przód Chciałabyś spotkać samą siebie i zapytać ją o przyszłość?
 

 

 Tak, żeby uniknąć błędów a i o numery w lotka podpytać :D
 

 

 Co byś zrobiła z tak dużą sumą tych pieniędzy?

 

 Zainwestowała, obdarowała rodzinę, uszczęśliwiła siebie i pomogła biednym dzieciom i zwierzaczkom.
 

 

W co byś konkretnie zainwestowała masz jakiś plan na przyszłość?


 

Tak, mam; we własną firmę, ale pomysłu nie zdradzę, bo jeszcze ktoś ukradnie :D
 

 

 Czy jesteś osobą empatyczną i uczuloną na ludzką krzywdę?

 

 Tak, uważam że nawet bardzo, boli mnie krzywda ludzka: dzieci szczególnie, bo są to jeszcze małe, niedoświadczone istotki, które zostały sprowadzone na ten świat i bywa, że pierwsze co je spotyka to ból i cierpienie, chciałabym pomóc wszystkim, ale wiem, że fizycznie nie jestem w stanie. 
Mogę jednak przyczynić się chociaż w jakiś sposób, aby w niektórych przypadkach cierpienie było mniejsze lub pomóc je wyeliminować, stąd polecam wszystkim zbiórki (legalnych fundacji), by ulżyć niektórym w ich cierpieniu.

 

 Tą piękna odpowiedzią z twojej strony zakończymy wywiad. Chciałabyś kogoś przy okazji pozdrowić?

 

 @ yoloo, @ Damianciu, Ciebie-Kochana Redaktorko , @ Wirtek @ Ricoo, Naszych adminów z 5 maps (bez wyjątku), no i @ Avox (f33tu :D

 

 Bardzo Ci dziękuję za wywiad i pozdrowienia oraz czas który mi poświęciłaś przy robieniu go było bardzo miło, odezwę się w przyszłości pewnie po kolejny.

tumblr_n1ee6zrPfF1tp8a60o1_500.gif.beece321c093b78e6128153080c11525.gif
Lubisz się całować ? :3 | ask.fm/biogenix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wywiad, bo ciekawa osoba udzielająca wywiadu :D Dowiedziałam się czegoś nowego o naszej moderatorce 😊

 

Postarałaś się Martyna, warto było czekać.

 

Dobra robota dziewczyny! :oklaski:

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i pozdrawiam, @ Henbleiddnastępnym razem 🤪

"– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus. "

tenor(1).gif.8e22c7e8159bf3064cde435b629efd64.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie