Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [CS 1.6] GunGame


LewyBrzeG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pisze ten temat ponieważ razem z kolega mamy w planach otworzyć serwer Gun Game jeśli ktoś nie wie co to za mod już tłumacze. Gun Game Mod jest trybem rozgrywki w , który jest połączenie Cod Moda oraz Deatchmatcha , ale tutaj nie mam klas tak jak na Cod Modzie . Dlaczego jest podobny do Cod Moda? Otóż tak samo jak na Cod Modzie posiadamy  takie rzeczy jak :   Rangę np: Silver I,  Gold II  , poziomy itp Tutaj podczas gry nie liczy się ile razy padłeś , ale jak największa ilość fragów ponieważ za każdego fraga dostajemy  1 pkt np zaczynamy od poziomu 0 czyli glocka żeby odblokować USP musimy zdobyć 3 fragi  gdy juz mamy USP później zabijamy kolejne 3 osoby i odblokowujemy deagla dalej AK , nóż i  kończąc  na granatach. Rozgrywka jest naprawde bardzo wciągająca moimi jednymi ulubionymi modami sa tylko  zombie mod i DD2 a jednak znalazło się cos innego co polubiłem bardziej i nie ukrywam pogrywam sobie na polskich i zagranicznych Gun Game Modach. Jeśli są tu osoby zainteresowane niech się wypowiadają i ewentualnie sie wypowiadają co chcieliby zobaczyć na takim serwerze :)

 

@ Użytkownik  @ Kobieta   @ Właściciel @ Zasłużony @ Administrator @ Global Moderator

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pozytywnie nastawiona na tego typu mody, mieliśmy na sieci już GunGame'a. Co do propozycji dodania szczegółów na serwerze - wyjdzie w praniu!

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie