Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Odwołanie od bana


petro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:ortep (petro)
IP / Steam ID*:STEAM_0:0:93823760
Admin banujący: LadyAnna
Data i godzina otrzymania bana*: 18.00   15-09-2020
Runda: 13 
Serwer*:5 maps
Powód: żegnam
Link do demka*: brak
Wycinek z konsoli*: brak
Krótki opis sytuacji*: Witam zostałem zbanowany nie słusznie mianowicie zgłaszałem gracza o nicku shadow  ,który mi przeszkadzał w grze strzelał do mnie i mnie blokował natomiast szanowna Pani  administrator ignorowała to i na dodatek mnie uciszała, po kilku rundach powiedziałem do gościa ,który mnie blokował i trollował mi gre spierdalaj i za to otrzymałem perm bana. Pani LadyAnna gratuluje za fachowe podejście do graczy życzę wielu zawodników na serwerze, z takim podejściem.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Twój pierwszy raz gdy wchodzisz na serwer i są problemy, zawsze kiedy wchodziłeś działałeś na niekorzyść serwera, wyzywałeś właścicieli i administrację, teraz spamowałeś na u@, mam wielu świadków na Twoje zachowanie m.in @ Avox, o "spierdalaj" do gracza nie wspomnę, stąd ban. Unbana nie dostaniesz bo tak postanowiliśmy., nie będziemy tolerować tak toksycznych graczy jak Ty.

"– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus. "

tenor(1).gif.8e22c7e8159bf3064cde435b629efd64.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

To nie pierwszy raz gdy są z tobą problemy. Wielokrotnie wyzywałeś właścicieli od np. "dziwek" a takiego zachowania nikt nie będzie tolerował. Każdy zasługuję na drugą szansę ale Ty już wyczerpałeś ich limit. Fakt twojego wejścia na serwer jest spowodowany tylko i wyłącznie resetem poprzedniego bansa bo w nim uzbierałeś już sobie na perma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie