Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Maksymek (Admin)


MilosnyPoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Admina/Gracza (nick):  Maksymek

Twój nick: Miłosny Pocałunek <3

Nick oskarżonego: Maksymek

Steam ID/IP oskarżonego: STEAM_1:1:524501117

Dowody (SS'y/Demo): http://781985.node31.pukawka.pl/dem-awp_pro-1599588793-1599589684.zip

Opis sytuacji: Zanim nasz Admin otrzymał permisje, wyzywał graczy serwera bez powodu. Dostając admina... Nic się nie zmieniło :P Wjeżdża na rodziców i tłumaczy się że ktoś go prowokuje, przy czym ostatnia prowokacja brzmiała tak: "Myślisz że mnie zanożujesz", na co Admin odpowiedział wjazdem na rodziców, gdy poszkodowany (inny Admin) spytał się czemu od razu wjeżdża na rodzinę ten odpowiedział "Nawet nie masz rodziny" coś w tym rodzaju ;P 

@ Właściciel CS:GO [ONLY AWP #1]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie te same skargi od dwóch koleżków to i odpowiedź będzie ta sama.

Nawet nie chce mi się wstawiać demek jak prowokujecie razem z miłosnym pocałunkiem mnie do czegokolwiek, lub tej kłótni która tylko mnie uświadomiła o waszej nie znajomości regulaminu, graczy nie wyzywałem, powiedziałem te dwa teksty tylko i wyłącznie do ciebie, więc nie wiem po co w to wtrącasz graczy + terrorista, odkąd jestem adminem coś wam nie pasuje, chyba to że miałem pod podaniami że jestem czasami wulgarny i chamski, i mnie przyjęli 😂 zresztą Olaf i zbychu są świadkami prowokowania ale nie będę tutaj rzucać oskarżeniami. Jest pomiędzy nami zła krew tylko nie wiem z jakiego powodu. Do wyzywania azomare się przyznaje i tyle z mojej strony 👋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Skarga przyjęta, ale jest to niska szkodliwość i zakończymy na pouczeniu admina oraz +1 do konta ostrzeżeń.

Mówię tutaj o sytuacji od 2:28 do 2:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie