Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Admina (Maksymek)


Azomare777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick):Maksymek
  • Twój nick:◢|Azomare|◣777 (No Form)
  • Nick oskarżonego:Maksymek
  • Steam ID/IP oskarżonego:STEAM_1:1:524501117
  • Dowody (SS'y/Demo):http://781985.node31.pukawka.pl/dem-awp_pro-1599588793-1599589684.zip
  • Opis sytuacji:Admin bez powodu wyzywa graczy,ich rodziny,i tłumaczy to tym iż inni gracze go prowokują,przy czym ostatnią prowokacja było pytanie:"Czy ty chciałeś mnie zanożować?",co poskutkowało wyzwaniem rodziny,gdy padło pytanie dlaczego odrazu wyzywa rodzinę padła odpowiedź:"Przecież ty nawet nie masz rodziców". @ Właściciel CS:GO [ONLY AWP #1]
     
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce mi się wstawiać demek jak prowokujecie razem z miłosnym pocałunkiem mnie do czegokolwiek, lub tej kłótni która tylko mnie uświadomiła o waszej nie znajomości regulaminu, graczy nie wyzywałem, powiedziałem te dwa teksty tylko i wyłącznie do ciebie, więc nie wiem po co w to wtrącasz graczy + terrorista, odkąd jestem adminem coś wam nie pasuje, chyba to że miałem pod podaniami że jestem czasami wulgarny i chamski, i mnie przyjęli 😂 zresztą Olaf i zbychu są świadkami prowokowania ale nie będę tutaj rzucać oskarżeniami. Jest pomiędzy nami zła krew tylko nie wiem z jakiego powodu. Do wyzywania azomare się przyznaje i tyle z mojej strony 👋

Edytowane przez M4ksym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Skarga przyjęta, ale jest to niska szkodliwość i zakończymy na pouczeniu admina oraz +1 do konta ostrzeżeń.

Mówię tutaj o sytuacji od 2:28 do 2:44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie