Skocz do zawartości

Zablokowane Nowa Ranga o nazwie Muter ( nazwa do zmienienia )


Damy Scream

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: DoCC'
Propozycja: Witam , Chciałbym przedstawić nową range o nazwie Muter ( Nazwa do zmienienia ) . 
Po co ta ranga? Ponieważ niektóre osoby chciały by po prostu pomagać Serverą takim jak csowicze.pl ale nie mają wystarczającego wieku jak ja . 
Co ta ranga daje/robi? Ta ranga może Mutować/Gagować osoby na serverze .
Kto ma posiadać tą range? Ta ranga była by przypisana dla ludzi nie mającym 16 roku życia , którzy są chętni zostać adminem . Rangę admin dostali by po ukończeniu 16 roku życia.
Wiem że kiedyś zaufaliście nie tej osobie co trzeba i że została adminem w wieku poniżej 16 lat i Potem mocno tego żałowaliście . Rozumiem że możecie nie ufać osobą młodszym ,
Ale nie każdy musi być małym Chamem i rozwalać waszą ciężką prace . 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to niepotrzebna ranga z uprawnieniami ograniczonymi do mute i gag dla osób które nie spełniają wymagań na posadę administratora. Z doświadczenia wiem, że dodawanie na serwer rang z uprawnieniami dla osób w młodym wieku, lub nie spełniających wymagań na wyższą posadę nie kończy się dobrze. Uprawnienia dla takiej rangi są znikome.
Każdy gracz serwera może zmutować u siebie każdego, ponieważ taka funkcja sama w sobie jest wbudowana w CS:GO. Dodatkowo gdyby taka ranga powstała w co bardo wątpię nigdy nie dodawałbym do niej udogodnień typu VIP.  Jeśli wymagania będą obniżone to ludzie zaczną masowo składać podania na takie stanowisko tylko po to aby otrzymać udogodnienia za darmo przy czym nie będą spełniać swoich obowiązków.  Młode osoby łatwo mogą dać się sprowokować lub może dojść do innych sytuacji gdzie użytkownik na takim stanowisku będzie nadużywał  swoich uprawnień lub nadawał kary zupełnie niezgodne z taryfikatorem. Czym więcej osób z taką rangą, tym się robi większy bałagan.
 

"From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire."

[Robert Frost - Fire and Ice]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lusia.xa napisał:

Jak dla mnie jest to niepotrzebna ranga z uprawnieniami ograniczonymi do mute i gag dla osób które nie spełniają wymagań na posadę administratora. Z doświadczenia wiem, że dodawanie na serwer rang z uprawnieniami dla osób w młodym wieku, lub nie spełniających wymagań na wyższą posadę nie kończy się dobrze. Uprawnienia dla takiej rangi są znikome.
Każdy gracz serwera może zmutować u siebie każdego, ponieważ taka funkcja sama w sobie jest wbudowana w CS:GO. Dodatkowo gdyby taka ranga powstała w co bardo wątpię nigdy nie dodawałbym do niej udogodnień typu VIP.  Jeśli wymagania będą obniżone to ludzie zaczną masowo składać podania na takie stanowisko tylko po to aby otrzymać udogodnienia za darmo przy czym nie będą spełniać swoich obowiązków.  Młode osoby łatwo mogą dać się sprowokować lub może dojść do innych sytuacji gdzie użytkownik na takim stanowisku będzie nadużywał  swoich uprawnień lub nadawał kary zupełnie niezgodne z taryfikatorem. Czym więcej osób z taką rangą, tym się robi większy bałagan.
 

Mi się też tak wydaje a po za tym ta ranga nic nie wnosi na serwer tak naprawdę. To takie na siłę wpi**** się do administracji. Po za tym jak zmutujesz gracza który żartuje[obraża gracza ale w formie żartu oczywiście ] to zaraz mogą wejść ci na głowę i cie zwyzywać i półowa serwera dostanie muta xD a tego byś my nie chcieli

Edytowane przez Bot Bot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie