Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prawdziwy xD Movment prosa


Antosousss

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: ♡ PrAwDzIwY | [PL]
Serwer: Mirage 1
IP podejrzanego (komenda status): STEAM_1:0:555003928  mam tylko steam , bo wyszlem
Link do demka: http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200826-165929-1145706884-de_mirage-_WYGRAJ_SKINY______CSowicze.pl_______Only_Mirage_128TR__FreeVIP_Skins_Knife_Gloves_SklepSMS____1s1k.pl.dem.zip
Podejrzane momenty:

3 min - Wie ze kolo w apartach bo patrzy przez sciane i sie chowa , dopiero jak ktos go widzi to wychodzi , taka sama sytulacja z awkiem a respie

8:00 min - kto tak pikuje rampe z fleszem w reku na poczatku rundy , chyba tylko talent ktory duzo wie

Widzi kolesie ze wcelowany z lewej to nie wychyla tylko pikuje w gore i czeka

11:25 min - Strzal przez sciane 

11:27 min - Ogolnie to widac jak modelowo mierzy przez sciane ( dodam ze przeda ta runda waczyl dosc czasu pewnie , konfig bo zaczol modelowo

12:30 min - Zobaczyl ze TT wcelowny , przeskok i nie udolne wskoczenie na gale xD

19:30 min - Znowu ta sama sytulacja biegnie ze smolkiem w reka na rempe ( poczatek rundy , przeciez tt moze piknac ) WTF 

19 :55 min - Moim zdaniem trigger , nie uwierze ze taki bot oddal tak szybki strzal

20 :13 min- Cziter ale nie do konca glupi , widzi kolesia w jungli , pajcuje do konektora i puszcza swojego timmejta xD Typowe dla Wh i ten Zeus

25 :00 min - Taki skilowy a odbic bs nie potrfi , tylko pajacuje

25: 00 min - Wybiega na mida z nozem , kontola przez sciane na gale i ogien na plecy

28:08 min - Bejt pros xD

 

Opis sytuacji: Ogolnie to nie potrafi sie ruszac , movment bota , pajacerskie ruszanie myszka ( Jaki to ja zaskoczony jestem i nic nie wiem )

Nie wspominjac o skokach a o granatach nie wspomne

Dla mnie 100 % Wh , nie z takimi mialem i mam stycznosc na innym serwerze jako Admin

Pozdrawiam , zycze milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie