Skocz do zawartości

Zablokowane odwołanie się od bana


Szopenn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*△Szoopenn▽ goboosting.pl
IP / Steam ID*:  STEAM_1:1:227977726
Admin banujący: Damianciu
Data i godzina otrzymania bana*: 08-20-20 22:13
Runda:  nie wiem chyba w połowie meczu, mapa the mirage
Serwer*:   [PL] ★ 5 MAPS ★ [VIP 20-9] 128TR/ws/gloves/icons
Powód: WH
Link do demka*: nie posiadam 
Wycinek z konsoli*: *DEAD*  Gold I » 1.6 : bet ct all
 *DEAD*  Global » [♜VIP♜]NeQuuuuuuuuuuuuuuuuuu : bet t all
 *DEAD*  Gold I » [♜VIP♜]Wirtuoz : cjest
* Gracz wronsky hellcase.com‎ zmienił pseudonim na wronsky goboosting.pl  
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://CSowicze.pl aby poznać szczegóły.


Krótki opis sytuacj:

Wcześniej w meczu nic nie zabiłem i akurat wyszła mi runda gdzie zabiłem pięciu przeciwników po czym dostałem bana.   Wyglądało to tak że zabiłem gościa o pod schodami strzelając mu w ciało po czym przeładowałem broń i zabiłem gościa z konektora po czym wychylił jeszcze jeden przeciwnik i też go zabiłem, następnie jeden z przeciwników zabił mojego sojusznika w oknie po czym wychyliłem i go dobiłem,  następnie się przestraszyłem że przeciwnie wyskoczył mi  zza filara w jungli on miał awp i go zabiłem ja miałem m4a1-s cały czas potem zmnieniłem mkę na awp bo nie miałem ammo i widziałem że sojusznik zginął od gościa z pałaców na bosiajdzie a wiec wszedłem na schody i poczekałem aż wychyli i go zabiłem jak skończyła po skończeniu się rundy dostałem

 

 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez Szopenn
dostałem wytyczne bana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem po stronie tt na the mirage, wyszedłem z ramy poszedłem pod schody i zabiłem jednego przeciwnika z konektora po czym wychylił drugi i też go zabiłem, następnie przeładowałem broń i stałem  w konektorze, po chwili jeden z moich sojuszników zginą obok mnie od gościa w jungli, wieć poczekałem chwile i wychyliłem i go zabiłem, następnie przestraszyłem się gościa który wyskoczył mi zza filara w jungli miał awp a jak m4a1-s nie trafił i go zabiłem po czym zmieniłem broń na awp bo nie miałem już amunicji, następnie jeden z moich sojuszników zginał od ostatniego gościa który był w pałacach na a, i wiedział że tam bęndzie więc wszedłem na schody i poczekałem aż się wychyli a następnie go zabiłem, po zakończeniu rundy dostałem bana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie