Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


Gość Pietrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pietrek

Twój nick: Krzysztof Ibisz | Csowicze.pl

Nick oskarżonego: Oeleg 

Dowody (Demko/ssy): http://banicje.pl/sourcebans/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:546597781&advType=steamid&Submit

Opis sytuacji: Czekam na dokładna rozpiskę demka w którym miejscu nadużywałem mikrofonu, w sposób "Ciągły" Oraz definicja słowa ciągły w słowniku admina: 

 

ciągły
1. «trwający bez przerwy»
2. «powtarzający się stale»
3. «ciągnący się nieprzerwanie w przestrzeni»

 

Niestety nie wypełniłem żadnego z definicji tego słowa - > administrator niestety musi udać się na korepetycje poprawnej polszczyzny.  Oraz korepetycję z obowiązków administratora -> Na mapie następnej specjalnie zostałem na serwerze i kilkukrotnie zgłosiłem: https://steamcommunity.com/profiles/76561199071076533/ , https://steamcommunity.com/profiles/76561199071848798/ przez U@ (jakby było zbyt skomplikowane dla owej osóbki - czat dla administratorów)  Liczę, że admin popiszę się kunsztem chociaż teraz i udowodni mi, że się mylę z owymi graczami bo jak stwierdził - nic nie zgłaszałem. 

 

@ Oeleg parę rad:

 

 anegdotka, nie wiem czy pamiętasz czasy tej gry (wątpie) - regulamin admina zapewne się nie zmienił...

 

 

Czekam aż znajdziesz podpunkt o nadużywaniu mikrofonu jeśli zarzucisz mi te czynność:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początek 36:00

"ale ty kur*a ch****y jesteś"

"mój stary naj****y...." (nie zrozumiałem końca wypowiedzi) 

"no ale co kur*a on za 5 razem co wypił? dwa wojaki"

ciągły trash talk typu "ale mu wyjebał hahahah" jeszcze sobie zmieniając głos 

"ale mu wyjebałem .... szkoda, że piwnice zrashował menelepeta je***y"

"no zaraz kogoś kur*a opluje normalnie"

powtarzasz jedne info 15 razy przy okazji klnąc co kilka słów

jakiś udawany śmiech, który zagłusza innych

 

 

To, że w regulaminie nie ma wspominki o nadużywaniu mikrofonu nie oznacza, że będziesz przez całą mapę nadużywać bez konsekwencji POMIMO OSTRZEŻENIA abyś nie nadużywał.

 

 

co do u@ na demku nie widać abyś cokolwiek napisał (może być to spowodowane tym, że HLTV nie ma podglądu na to) zakładając, że jednak napisałeś mam jakieś problemy, że nie widze chatu u@ może jestem ślepy ale nie zauważyłem żadnej wiadomości.#edit chyba jednak retry pomogło bo już widzę wszystkie normalnie

 

 

co do Ciebie - jesteś typowym chamskim atencjuszem, który potrzebuje chwilki uwagi na serwerze myślisz, że na serwerze posiadasz jakiś "imunitet", nawet po otrzymaniu mute kozaczyłeś na serwerze :p

Piszesz coś o poprawnej polszczyźnie i ortografii - otóż przyjacielu nie popełniłem żadnego błędu ortograficznego ;p

 

 

"Błąd ortograficzny – błąd polegający na zapisaniu wyrazu lub wyrażenia niezgodnie z obowiązującą w określonym czasie normą ortograficzną danego języka. ... Odstępstwa od norm pisowni nie są jednak błędami językowymi w sensie dosłownym, ortografia jest bowiem czymś zewnętrznym względem systemu językowego."

 

to o czym piszesz jest niepoprawną interpretacją danego słowa ;) 

 

 

ciesz się, że dostałeś mute na 30minut a nie bana za brak kultury.

 

 

Edytowane przez Oeleg
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietrek
27 minut temu, Oeleg napisał:

początek 36:00

"ale ty kur*a ch****y jesteś"

"mój stary naj****y...." (nie zrozumiałem końca wypowiedzi) 

"no ale co kur*a on za 5 razem co wypił? dwa wojaki"

ciągły trash talk typu "ale mu wyjebał hahahah" jeszcze sobie zmieniając głos 

"ale mu wyjebałem .... szkoda, że piwnice zrashował menelepeta je***y"

"no zaraz kogoś kur*a opluje normalnie"

powtarzasz jedne info 15 razy przy okazji klnąc co kilka słów

jakiś udawany śmiech, który zagłusza innych

 

 

To, że w regulaminie nie ma wspominki o nadużywaniu mikrofonu nie oznacza, że będziesz przez całą mapę nadużywać bez konsekwencji POMIMO OSTRZEŻENIA abyś nie nadużywał.

 

 

co do u@ na demku nie widać abyś cokolwiek napisał (może być to spowodowane tym, że HLTV nie ma podglądu na to) zakładając, że jednak napisałeś mam jakieś problemy, że nie widze chatu u@ może jestem ślepy ale nie zauważyłem żadnej wiadomości.#edit chyba jednak retry pomogło bo już widzę wszystkie normalnie

 

 

co do Ciebie - jesteś typowym chamskim atencjuszem, który potrzebuje chwilki uwagi na serwerze myślisz, że na serwerze posiadasz jakiś "imunitet", nawet po otrzymaniu mute kozaczyłeś na serwerze :p

Piszesz coś o poprawnej polszczyźnie i ortografii - otóż przyjacielu nie popełniłem żadnego błędu ortograficznego ;p

 

  Pokaż ukrytą zawartość

"Błąd ortograficzny – błąd polegający na zapisaniu wyrazu lub wyrażenia niezgodnie z obowiązującą w określonym czasie normą ortograficzną danego języka. ... Odstępstwa od norm pisowni nie są jednak błędami językowymi w sensie dosłownym, ortografia jest bowiem czymś zewnętrznym względem systemu językowego."

 

to o czym piszesz jest niepoprawną interpretacją danego słowa ;) 

 

 

ciesz się, że dostałeś mute na 30minut a nie bana za brak kultury.

 

 

No właśnie jeśli regulamin nie przewiduję pola nadużywanie mikrofonu to łamiesz go nadając takiego muta - czytanie ze zrozumieniem, co kuleje ale fakt masz dopiero 15 lat.  Kolejny przykład braku umiejętności czytania - gdzie w 1szym poście masz wzmiankę o ortografii?  Dalej czekam na ukaranie admina za brak znajomości regulaminów oraz opryskliwość 15latka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie