Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Jak stworzyć serwer minecraft hamachi


krzylop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym torturialu pokarzę wam jak zrobić serwer minecraft hamachi (PS: kiedyś grałem w minecrafta teraz już nie gram ale mam wieeeelką wiedzę o serwerach)

Pierwsze co musimy zrobić to ściągnąć hamachi ze strony

http://logmein-hamachi.softonic.pl/

po zainstalowaniu hamachi musimy zarejestrować się po czym zalogować w naszym menegerze hamachi po zalogowaniu tworzymy nowa zakładkę o nazwie takiej jaka chcemy i hasło wpisujemy byle jakie aby tylko zapamiętać, Ok już w hamachi mamy wszystko zrobione wchodzimy na stronę https://minecraft.net/ w zakładkę Download It Here i ściągamy plik o nazwie minecraft_server.exe są tam dwa pliki lecz ja najczęściej pobierałem ten pierwszy plik ponieważ ta konsola jest bardzo łatwa w użyciu ok. kiedy już ściągniemy plik minecraf_server to tworzymy folder o nazwie Serwer, Mój Serwer, Minecraft serwer 1.7.9 czy jak kto chce po stworzeniu tego folderu przenosimy tam nasz plik minecraft_server (Jeśli tego nie zrobimy to po otwarciu rozsypią nam się wszystkie pliki na pulpit więc lepiej je trzymać w folderze) Ok. jeżeli w folderze mamy plik to możemy 2 razy kliknąć w ten plik myszką, czekamy aż konsola załaduje się do 100 % chodzi o world czyli świat na którym będziemy mogli grać (Tutaj ten minecraft_server to jest nasza konsola jeśli będzie ona zamknięta to serwer nie będzie działać, serwer nie działa kiedy komputer jest wyłączony) Ok. wszystko załadowane możemy zamknąć konsole po zamknięciu otwieramy server plik properties za pomocą notatnika lub jak ktoś ma notepad++ tutaj możemy ustawić przerózne żeczy włączyć/wyłączyć white list czyli białą listę na której możemy dodać osoby które mogą wejść podczas włączonej white list'cie (pamiętać true znaczy tak false znaczy nie) możemy również wyłączyć premium i najważniejsze to jest server ip kopiujemy swoje ip z naszego hamachi i wklejamy i to jest właśnie nasze ip serwera bez tego serwer nie zadziała możemy ustawić również ilość slotów max-players= i wezmę na przykład 69 i taka będzie liczba ile może wejść osób na dany serwer jeszcze żeby koledzy którzy nie są na naszym routerze mogli wejść na serwer potrzebujemy wyłączenia zapory co możecie sprawdzić na YouTube.com ok to chyba było by na tyle dziękuję za przeczytanie mojego TuT'a i zapraszam do dawania + to Baardzo motywuje zapraszam do moich innych TuT'ów i subskrybcji na moim kanale YT www.youtube.com/user/krzylop12

Pomogłem ? Daj +, to nic nie boli a mordka się cieszy :D

bfc5bacea1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/close

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie