Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane PODANIE O ADMINA


oskorox

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Oskar

Wiek: 16	

Nick : oskorox 

Link do gt (gametracker): https://www.gametracker.com/oskorox/

Doświadczenie: To będzie mój pierwszy raz jakbym został adminem, oglądnąłem dużo poradników na YT o amxx więc z tym nie będę mieć żadnego problemu, regulamin w małym palcu, ogarniam jeśli chodzi o sprawiedliwość, jak jakieś pytania GG

Znajomość amxx [1/10]: teoretycznie 8/10 praktycznie brak, chociaż dobrze to widzę, szybko się uczę

Coś o sobie: Mieszkam w okolicach Ełku, uwielbiam grać w csa na zm/zp, kultura jest, mutacja też, zawsze marzyłem aby zostać adminem chociaż jednego serwa (kiedyś na dr a teraz na zm/zp). Uwielbiam także informatykę, pisać w języku HTML (chociaż sięgo jeszcze uczę), ogólnie właśnie informatykę.

Mikrofon [Tak/Nie]: Tak

Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]: Tak

Składka?[Tak/Nie]: Tak, nawet od jutra

Kontakt[Steam/GG]: Numer GG: 70681100      Steam posiadam, ale obecnie nie używam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El Masello Wiem właśnie, ale wszystkie komendy na cosnole mam już, więc max 2 dni i mam je wszystkie na blache

jeśli chodzi o konto pod podanie, niestety muszę się z tym zgodzić. Natomiast zazwyczaj fora mnie nie obchodziły, teraz zacząłem zwiedzać a że przez FB nie można się zalogować, to nie tworzyłem konta. Tak bym już miał konto rok temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie