Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Nygus


LadyAnna

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Cały okres adminowania na 5 maps (od 26 maja 2020 do 27 lipca 2020) oraz mirage#1
Nick użytkownika: @ Nyguss
Dowody: ssy
Świadkowie: @ Avox @Pawcio02 @ Damianciu
Uzasadnienie: Nadużywanie uprawnień administratora, niestosowanie się do regulaminu serwera, działanie na szkodę serwera. Jako dowód załączam ssy zarówno z 5 maps jak i Mirage#1, których jest dużo i jest to tylko kropla w "Morzu", 
przeglądaliśmy też logi z serwera; odstraszyłeś nam graczy przez co serwer przez ostatni miesiąc stał pusty, zrezygnowałeś z rangi, bo wiedziałeś co narobiłeś. Mimo opłaconej reklamy nie było graczy przez Ciebie, bo ich banowałeś za nic.

 

1a979a7a5c8612a514494981f4bb74ff.png

4d023c485d4d1b766e832f1eda5262ff.png

48a20fee69597e52094ea74d4bebb916.png

116435911_230830451371120_3548640460184986591_n.png

116686526_239094633745602_4244899159220490664_n.png

116704229_289501202263938_4188230942874986521_n.png

116718371_334293247739045_8508513587777338799_n.png

a1f7b108aacdec47dd8e3ded3d198a6f.png

f5ce203875a90e9c47ff0bc25b9a4b0d.png

ff927be37fcaafaae6d3fad7439c71f9.png

q.png

qqqqq.png

qqqqqqqqqqqqqqq.png

"– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus. "

tenor(1).gif.8e22c7e8159bf3064cde435b629efd64.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiedzialne zachowanie, tak samo te powody banów. Jedyną karą, która przychodzi mi na myśl to zabranie admina i brak możliwości starania się o admina na jakimkolwiek serwerze csowiczów.

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z Właścicielami serwera na czas wyjaśnienia sytuacji zostałeś zawieszony w obowiązkach i odebrano Ci dostęp do SB.

 

@ Nyguss nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem czy też nie, ale ja nigdy nie powiedziałem że reklamy nie da się wykupić na Gosetti, tylko że algorytmy tej strony nie działają poprawnie, drugą rzeczą jest działanie na szkodę serwera poprzez te bany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bany permanentne z powodami "pa pa" "elo" itp. zostały przeze mnie odbanowane jako, że to nie jest żaden powód do bana chociażby na 1 minutę a co dopiero do perma. Reszta banów  odbiegająca w znacznym stopniu od taryfikatora danego serwera została zmieniona na takie wartości jakie zostały przewidziane przez właścicieli. Nawet nie chciało Ci się ruszyć 4 liter żeby zmienić graczowi czas bana z permanentnego na taki jaki pierwotnie chciałeś dać tylko olałeś sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym się odnieść do tych ss' ów zaczynając od góry. Bo oceniać jest bardzo łatwo prawda? :)

 

1. Była to osoba, która wyzywała graczy oraz miała czity. Wpisałem ,,sm_ban stalin czitujesz bajo'' A to dlaczego wyłapało już tylko samo bajo to nie mam pojęcia.

2. Osoba używała wspomagaczy na serwerze. wpisałem komendę ,,sm_ban witam czitujesz papa'' Znów wyłapało papa.

3. Tu na ss'ie mamy sytuacje z Sir Michu, który ma nick napisany inną czcionką wraz z  @ xxsexd5yb6rt214 staraliśmy się zbanować gracza lecz nie dało się z powodu na jego nick, oraz po wpisaniu czasu gracz nadal dostawał perma.

4. Czwartym ss jest to ban za obrazę admina, tak jak już wcześniej można zauważyć, nie wyłapało dwu członowego powodu.

5. Piąty ss się powtarza wyjaśnienie jest w punkcie drugim.

6.Przepraszam, ale screenshot jest nie czytelny i nie pamiętam tej sytuacji niestety. 

7. Niestety cudzysłów mi nie wyłapał, był to ban z powodem dwu członowym a dokładnie ,,czitujesz papa''

8. Tu również jak większości przypadków nie wyłapało mi całości powodu. Powodem była ,, Obraza Administracji''

9. Tą sytuację pamiętam dobrze, bo jest dość świeżą sprawą. Gracz Lun8 wokół nicku miał jakieś dziwne kwadraciki i strasznie wydłużony nick. Zostałem przez gracza po informowany w prywatnej wiadomości, że ten gracz wyzywa. Po dołączeniu na serwer, użytkownik dalej wyzywał innych graczy. Przy próbie nadania bana gracza zaczął również wyzywać administrację serwera, więc postanowiłem o wydłużeniu bana. Niestety nie wykryło mi ani czasu ani dobrego powodu. Dodatkowo, dostałem informację, że to nie pierwszy raz był. Po sprawdzeniu demek okazało się to prawdą.

10. Ten ss się powtarza, odniesienie do tego w podpunkcie siódmym.

11. Nie wiem dlaczego ten ban się tu znalazł. Gracz wyzywał graczy i już byłem w trakcie wpisywania komendy z banem na 3 dni (4320 minut). Lecz gracz zaczął wyzywać administrację, więc podjąłem decyzje o zmianie bana na 7 dni (10080 minut) .Lecz zapomniałem dopisać drugiego powodu.

12. Już na starcie widać, że użytkownik ma dość specyficzny nick. Gracz wyzywał innych graczy oraz Administrację serwera. Więc podjąłem decyzję o zbanowaniu gracza, lecz po wpisaniu komendy status w konsoli wyświetliły mi się kwadraciki, po skopiowaniu ich oraz wklejeniu do konsoli ukazała mi się informacja o tym , że nie można znaleźć użytkownika. Więc podjąłem decyzje o wpisaniu sm_admin i zbanowaniu go przez konsolę admina, niestety tam nie ma powodu obraza administracji więc nadałem ignoring Admins.

13. Sytuacja podobna jak wcześniej nie wyłapało mi całej frazy powodu. Powinno być ,, czitujesz papa''.

 

Mam świadomość, że te ,,papa'' jest nie potrzebne i więcej mi szkodzi niż pomaga. Mam tego świadomość i od jakiegoś czasu już tego nie wpisuje, staram się poprawnie banować oraz poprawnie nakładać kary. 

 

 

 

 

 

Mam świadomość, że jako Administrator oraz Opiekun serwera powinienem dawać graczom innym adminom przykład. Wiem, że takie powody są nie dopuszczalne. Lecz nie tylko ja mam problem z tym. Nie korzystam często z '' lecz mimo, iż go użyje nie zawsze mi go wyłapuje i nie tylko ja mam takie sytuacje, bo nie jednokrotnie widziałem takie sytuacje nawet u ciebie Damianciu tylko ty wtedy miałeś jak to cofnąć ja nie miałem jak. Chciał bym zwrócić też uwagę na to, że większość jeśli nie wszystkie bany, które tu zostały nadane w tym okresie, byłem na stanowisku Administratora serwera, a nie Opiekuna. Jako Właściciel, którzy starają się o ten serwer powinniście wcześniej zwrócić uwagę na to i mnie na przykład upomnieć, a nie w takiej chwili po mojej Degradacji i Rezygnacji. Fakt, że nie powinien popełniać takich błędów nawet jak Administrator, ale wszyscy popełniamy błędy. @Pawcio02raz zwrócił mi uwagę i się poprawiłem. Wy nic w tą stronę nie zrobiliście. Dodatkowo, dopiero nie dawno uzyskałem dostęp do bans'a gdzie w jakimś stopniu mógł bym naprawić moje błędy leczy nie zdążyłem.

 

Chciałbym się odnieść do tego co napisałaś @ LadyAnna. Jak dobrze wiesz i masz świadomość już wcześniej mieliśmy problem z graczami. Ratunkiem była reklama przychodzili nowi gracze oraz cziterzy, reklama się kończyła wszystko wracało do normy. Potem kolejna reklama a co za tym szło kolejny przyrost graczy na serwer oraz cziterów. Aż do momentu gdzie @ Damianciu stwierdził, że coś jest nie tak z gosetti i się nie da wykupić reklamy. Zastanawia mnie tylko dlaczego inni mogli wykupić w tym czasie a my nie ? Potem był okres gdzie nie zbyt się interesowaliście serwerem, z dnia na dzień spadała liczba graczy. A ja szukałem alternatywy i wybrałem się na Only Mirage #1 i od tego czasu byłem na 5 maps' ie może 2 razy i to tylko na prośbę graczy. Nie uważam, że jest osobą, która odstrasza graczy wręcz przeciwnie, co można wywnioskować po serwerze Only Mirage #1, staram się utrzymać jak największą liczbę graczy online na serwerze po przez, zapraszanie ich do wspólnej gry oraz rozmowy na TeamSpeku. Ale to nie wszystko Miałem w planach od kolejnego restartu rank wejść z konkursem na Top i TopTime gdzie miałem być fundatorem nagród. Czy uważacie to za odstraszanie graczy ? Dodatkowo w momencie, kiedy na 5 maps'ie było 0 osób, gracz dobrowolnie zaczęli grać na serwerze Only Mirage #1, to skoro ich tak odstraszałem to powinni wyjść z tego serwera i nie wchodzić nie uważasz ? A tak nie było normalnie graliśmy, rozmawialiśmy i się wygłupialiśmy. Czy to jest odstraszanie graczy od serwera? Poza tym chciał bym zwrócić uwagę na moją aktywność w ostatnich miesiącach na 5 maps'ie ,,Ten miesiąc 1 dni, 20 godzin, 6 min, 24 sek''. I zrobiłem to w bardzo krótkim okresie. Skoro tak odstraszam graczy, to dlaczego miałem taką wysoką aktywność ? A chcę przypomnieć, że czas nie nabija się jeśli jesteś sam na pustym serwerze. Musiałem z kimś chyba być na tym serwerze prawda?

 

Chciałbym serdecznie przeprosić @ RumcajsJumperoraz @Pawcio02. Ponieważ zaufaliście mi i przyjęliście mnie na Administratora serwera a w późniejszym czasie na Opiekuna serwera. Wiem, że bardzo was zawiodłem. Jestem zdania, że każdemu należy się druga szansa jesteśmy ludźmi nie robotami. Każdy popełnia błędy. Nie chciałbym rezygnować czy być zdegradowanym z posady Opiekuna serwera Only Mirage #1 . Mam wobec tego serwera bardzo poważne plany, niektóre wam już zdążyłem przedstawić jak konkurs na Top i Toptime, ale jest tego o wiele więcej. Uważam, że mamy tu bardzo mocną i dobrze zgraną Administrację, która świetnie się dogaduje i jest w stanie sobie pomóc na każdym kroku. Jest to moim zdaniem coś pięknego, bo pierwszy raz w życiu poznałem aż tak świetnych ludzi, gdzie nigdy nie sądziłem, że przez internet takie osoby poznam. Chciał bym prosić o danie mi szansy, jest to pierwsza w życiu skarga na mnie po mimo, iż bardzo duża i mocna jest. Wiem co robię źle przyznaję się do błędów i mam świadomość moich czynów. Obiecuję, że nigdy więcej was nie zawiodę i będziecie mieć oparcie we mnie na każdym kroku.

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.5e1440497590296d10626d8f6da99113.png

image.png.ca849cf30a28f2c1435edc084c6496e9.png

Nie dziwię się@ Nyguss że zrezygnował z admina na 5mapsie, mimo przekazania skinów przez @ xxsexd5yb6rt214 o wartości ponad 800 zł widać jak jest reklama oraz aktywność na serwerze. Serwer stoi pusty ma tylko 17 slotów więc to w waszym interesie powinno być zainteresowanie się serwerem i zrobienie czegoś żeby gracze zostali a nie zrzucanie winy na@ Nyguss.

 

 

" odstraszyłeś nam graczy przez co serwer przez ostatni miesiąc stał pusty, zrezygnowałeś z rangi, bo wiedziałeś co narobiłeś. Mimo opłaconej reklamy nie było graczy przez Ciebie, bo ich banowałeś za nic." To ja się pytam czemu logów tutaj nie ma @ LadyAnnabo to jest żaden dowód tak naprawdę a tylko puste słowa. Tłumaczycie się tym, że "coś jest nie tak z gosetti i się nie da wykupić reklamy" to dlaczego nie napisaliście do supportu i nic z tym nie robicie? Zrzucanie winy na @ Nygussnic wam nie da dopóki nie będziecie nic z serwerem robić.

Edytowane przez Bot Bot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie