Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane DM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie po dlugich rozmowach doszlismy do wniosku ze czas na zmiane forum dlaczego ? Wydaje nam sie ze pare waznych osob na tym forum sobie poprostu darowalo staranie sie zeby to funkcjonowalo jak wczesniej (wielka szkoda) co do wizerunku forum czyli serwerow do dnia dzisiejszego nie wiem po co stoja te puste serwery.... juz dawno prosilem zeby zrobic tak ze jak nowy gosc wbija na forum to maja byc najbardziej grywalne serwery od gory a wy daliscie dd2#1 dd2#2 FFA i dopiero DD2+DM.... mniejsza juz z tym 

Bardzo bym chcial podziekowac za danie nam szansy na tym forum i za pomoc ktora zostala mi udzielona przy serwerze naprawde bardzo dziekuje :) Mam nadzieje ze w koncu ktos sie tutaj wezmie za te forum bo naprawde szkoda... 

Zycze powodzenia Trzymajcie sie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się chce :) jeżeli dla Ciebie wizja dla serwera jest to jak on wysoko jest w tabeli to gratuluję. Co prawda to prawda, masz rozwinięty serwer i boli Cię to, że jest on na sieci praktycznie topowy a na reszcie nie gra tyle osób? To powinien być dla ciebie zaszczyt, że udało Ci się podążyć do takiego stopnia i nie ukrywam ale z naszą pomocą. Jeżeli bez żadnej rozmowy z nami potrafisz odejść to najwidoczniej tka musi być.

 

Co do starań na forum, nie masz racji. Każdy z nas dokłada tu cegiełkę i stara się by to pielo się do góry. Jak tego nie widzisz to już zostawiam dla Ciebie, najwidoczniej latrsysz tylko powierzchownie. Aż jestem ciekaw czy pójdzie Ci lepiej dalej... 

 

Bardzo niedojrzale zachowanie ale przynajmniej wiadomo kto się wysypuje jak ma gorszy okres :) nie życzę tego dla Twojego serwera, szerokiej drogi mordo :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśl coś innego kolego :)  U mnie na serwerze ludzie graja mimo , że jestem w tabeli niżej niż ty i co serwer daje rade? Daje :) Mówisz , że Rumcajs się nie stara gościu to , że serwer ma gorszy czas nie znaczy , że odrazu się rozpada i "gospodarz" jest zły  chętnie zobaczyłbym twoja sieć i chciałbym zobaczyć jak ty sobie z nią radzisz i ja utrzymujesz ;) No nic obyś się jeszcze nie przejechał a możesz mi wierzyć albo nie , ale każdy serwer w pewnym momencie przeżywa kryzys prędzej czy później ciebie to dopadnie z toba czy bez ciebie będziemy dalej lecieć z tematem i jeszcze wspomnisz moje słowa :) Narka

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zloty i upadki serwerów, nie wiem czy zauważyłeś ale gosetti ma problem z reklamowaniem serwerów coś im w skrypcie siadło i trzeba przeczekać :)  

Bardzo dziecinne zachowanie co do nas, bo każdy coś dokłada do forum / serwerów.

Adios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odchodzisz tylko dlatego, że serwer jest niżej od innych w tabeli, to straciłeś w tym momencie cały mój podziw. Jak można być aż tak... lekkomyślnym? 

Mi to wygląda tylko na głupi pretekst, już dawno chciałeś odejść. 

Zaglądam tu naprawdę rzadko i wypowiadam się tylko gdy uznam to za stosowne, tutaj pierwszy raz spotykam się z tak wielką arogancją i ignorancją, że musiałem się wyładować widząc to. W takich okolicznościach powinieneś zostać "wybuczany".

 

Idź pan wpiździet- jak to mawiają, mam nadzieję, że liczba graczy spadnie do 5 w godzinach szczytu, może wtedy docenisz tych którzy ci pomogli, zamiast pluć im w twarz.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wypowiem bo czemu by nie. Tabela może nie odrywa wielkiej roli, nie wiem czemu Przemek się uwziął tak na to, no ale może na czymś mu zależało.

A  teraz do osób, które spuszczają psy na niego.  Czy ktoś z was ma pojęcie jak w tych czasach jest ciężko rozkręcić serwer 1.6. Nie jest to kwestia 300-400 zł na miesiąc tak jak dało się to w 2010-2016/7. Stawki reklam rosną. Top1 reklama bywa nawet za 200-300 zł za dzień.  Gdzie większość z Nas może tylko myśleć ile to jest pieniędzy wyjebanych na grę. 

@ RumcajsJumperPokaż mi tu swoje cegiełki? Od pół roku walczysz z bansem przez którego wywala serwery. DD2 które kiedyś topowe, teraz nie podniesie się za pieniądze takie jakie ładujesz w ten serwer. Choćbyś włożył wszelkich starań nie odbudujesz serwera bez wkładu masy pieniędzy. 

 

Wcale się nie dziwie, że odszedł z sieci. Serwer trzyma się coraz słabiej, skoro ma siłę i chęci żeby bawić się w kręcenie serwera w dalszym ciągu, to wam  w sumie nic do tego. Nie dokładacie mu. 

Kto tu mówi o jakiejś pracy na serwerze? Większość z Was nie przegrała minuty na serwerze ( z wyjątkiem paru osób), a pluje się jak gdyby siedziała na serwerze 24/7.

Jedyną pracę za jaką jesteśmy niezmiernie wdzięczni odwalał technik. Bo pomógł nam wiele. 

 

Reasumując moją wypowiedź:

Osoby w większości wypowiadające się w tym temacie wiedzą tyle ile widzą, a widzą gó**o.

Jeśli Przemek chce przejść na inną sieć i spróbować tam swoich sił to zbiera serwer i idzie, nie robiąc tu żadnych gównoburz, które wy sami stworzyliście tymi wpisami. 

 

Co do samego Przemka, decyzja jak najbardziej słuszna. Ode mnie będziesz miał wsparcie i będę dalej pomagał na tyle ile będę wstanie. 

 

 

 

 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Śpiochu. napisał:

Też się wypowiem bo czemu by nie. Tabela może nie odrywa wielkiej roli, nie wiem czemu Przemek się uwziął tak na to, no ale może na czymś mu zależało.

A  teraz do osób, które spuszczają psy na niego.  Czy ktoś z was ma pojęcie jak w tych czasach jest ciężko rozkręcić serwer 1.6. Nie jest to kwestia 300-400 zł na miesiąc tak jak dało się to w 2010-2016/7. Stawki reklam rosną. Top1 reklama bywa nawet za 200-300 zł za dzień.  Gdzie większość z Nas może tylko myśleć ile to jest pieniędzy wyjebanych na grę. 

@ RumcajsJumperPokaż mi tu swoje cegiełki? Od pół roku walczysz z bansem przez którego wywala serwery. DD2 które kiedyś topowe, teraz nie podniesie się za pieniądze takie jakie ładujesz w ten serwer. Choćbyś włożył wszelkich starań nie odbudujesz serwera bez wkładu masy pieniędzy. 

 

Wcale się nie dziwie, że odszedł z sieci. Serwer trzyma się coraz słabiej, skoro ma siłę i chęci żeby bawić się w kręcenie serwera w dalszym ciągu, to wam  w sumie nic do tego. Nie dokładacie mu. 

Kto tu mówi o jakiejś pracy na serwerze? Większość z Was nie przegrała minuty na serwerze ( z wyjątkiem paru osób), a pluje się jak gdyby siedziała na serwerze 24/7.

Jedyną pracę za jaką jesteśmy niezmiernie wdzięczni odwalał technik. Bo pomógł nam wiele. 

 

Reasumując moją wypowiedź:

Osoby w większości wypowiadające się w tym temacie wiedzą tyle ile widzą, a widzą gó**o.

Jeśli Przemek chce przejść na inną sieć i spróbować tam swoich sił to zbiera serwer i idzie, nie robiąc tu żadnych gównoburz, które wy sami stworzyliście tymi wpisami. 

 

Co do samego Przemka, decyzja jak najbardziej słuszna. Ode mnie będziesz miał wsparcie i będę dalej pomagał na tyle ile będę wstanie. 

 

 

 

 

A co ma mój serwer do jego decyzji? Bans jest przeniesiony tylko czeka na przepięcie: banicje.xaa.pl/amxbans 

Nowa edycja DD2 jest ciągle robiona i ciągle coś robimy. Dodatkowo zaczęliśmy iść w csgo a nie w syf który jest skarbonka bez dna (1.6). Robta co chceta ale dla mnie nie jest ważny rozwój 1.6 aż tak jak dla Was bo tylko w tym siedzicie. Niektórzy muszą myśleć o całej sieci i szerzyć swoje możliwości a nie tylko skupiać się na jednym serwerze. Jeżeli nie widzisz żadnych moich cegiełek to nie masz prawa w ogóle się tu wypowiadać na mój temat przed jakimkolwiek  do mnie pytaniem o to :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie