Skocz do zawartości

Zablokowane Ban


Dolen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick*: JoJo
IP / Steam ID*: IP  5.172.237.178  Sid STEAM_1 : 0 : 64717082

admin banujący:  aka. Cwaniak
Data i godzina otrzymania bana*: 20 Lipca 2020 15:50
Runda:
Serwer*CSowicze.pl Multiarena1vs1#1|[RESET SERWERA][SKINY][VIP/SVIP]^ 1shot1kill.pl (am_hangar)
Powód: Czitowanie
Link do demka*:  https://www106.zippyshare.com/v/GrY3jL3C/file.html 
Wycinek z konsoli*: [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : JoJo 
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 64717082 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 5.172.237.178 ' 
[AMXBans] ========================================
Krótki opis sytuacji*: gram zabiłem aka cwaniak admin dał mi bana  / Nie mogłem znaleźć wczoraj tego demka ponieważ szukałem w złym folderze i miało inną zmianę liczę że administracja przymknie oko ten jedyny raz za mój błąd

 

proszę nowy link do demka : https://www6.zippyshare.com/v/YkWElbRt/file.html

 

Edytowane przez Dolen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż nie mogę włączyć demka w cs 1.6 to rozpiszę sytuację z mojej perspektywy, mianowicie gracz JoJo został wielokrotnie zgłaszany na u@, obserwowałem go wraz z @ xavjerod 2-óch map po zakończonej drugiej mapy, tym samym zaczynając trzecią mapę, zbanowałem gracza za Czitowanie. Gracz JoJo wychylał wcelowany na ESP admina i strzelał same głowy, po krótkiej rozmowie z xavjerem wywnioskowałem że rozsądnym posunięciem będzie zbanowanie tego właśnie gracza za Czity. Ja, xavjer oraz gracze na serwerze mieliśmy podejrzenia na podstawie których gracz JoJo został zbanowany za używanie WH.  Jeśli gracz nie ma nic na sumieniu, mam na myśli żadnych wspomagaczy, proszę o zrozumienie że zostałeś zbanowany. Po tym gdy admin @ xavjer sprawdził podejrzanego, powiedział że najprawdopodobniej ma on aimlock/wallhack-a,  później poprosił mnie abym sprawdził owego gracza czy nie gra na "odpale",  nie fart tak chciał że gracz JoJo podczas mojego pobytu na spec na mapie am_jump zauważyłem że podejrzany wychyla właśnie na ESP Admina i leci celownikiem za nim. (Wątpię że za każdym razem przewidywał ruch przeciwnika)

 

Dziękuje za zrozumienie i sorry za brak rozpisanego demka ale nie mogę go odpalić, Powód :
Playing demo from Demko123.dem.
Error: Corrupt demo file.

Edytowane przez aka. CwaniaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_zbanowany.png

@ kMLSłabe twoje zachowanie. Skoro podjąłeś się tematu to powinno się go skończyć - nie ma potrzeby usuwać swoich postów. 

02:23 - Strzały obok modelu - mimo wszystko i tak wchodzi głowa. +b 
02:24 - Akcja po pierwszym fragu. Model dopiero co wychyla - nie było opcji abyś trafił głowę skanem. Później już tylko widzimy jak strzelasz mu w ramię - jednak głowa wchodzi. +b
04:15 - Dobre to wyczucie. Infa żadnego nie było no i po raz kolejny strzał obok modelu który oczywiście trafia. +b 

Polecam Ci ogarnąć lepszy syf bo u nas coś tak marnego nie przejdzie.

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie