Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane to znowu ja xD


EssaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:we jump never asking why

IP / Steam ID*:STEAM_1:1:557146636

Admin banujący: @ Sasza
Data i godzina otrzymania bana*:07-17-20 22:49

Runda:-
Serwer*:5v5
Powód:bh
Link do demka*:http://o20a.gotv.pro/srv60917/auto0-20200717-223158-2103026888-de_inferno-___Csowicze.pl____5vs5_____ws__gloves__knife_____FFA_128TR.dem.zip
Wycinek z konsoli*:You have been banned by this server, check http://www.yourwebsite.net/ for more info.
Krótki opis sytuacji*: no tym razem to ładne bh siadało (trzeb wziąć pod uwagę, że od 22 jest freevip i na 2skoku jest 10x łatwiej bhopować :P

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edit: Mam prawo grać na jakim chce koncie zwłaszcza, że nie jestem w żaden sposób powiązany z serwerem 5v5. Grając na innym koncie mogę sobie wpisać Voice_enable 0/odpalic muzykę etc. i pozostać anonimowy bez tony pytań, spraw i problemów (mogę sobie poprostu biegać 4 fun bez przejmowania się niczym). Nie gram jakoś specjalnie pod to żeby dostać bana ( w tym przypadku nie biegałem specjalnie po respie i bhopowalem żeby dostać bana za autobh tylko normalnie grałem. Tak, zawsze sobie skacze gdziekolwiek bym nie grał). To, że dostaje bana nie jest moja winą, przecież nie będę się specjalnie podkładał żeby być uznany za czystego. Kwestia czy odwołania są dla Atencji? Nie wiem co innego mogę zrobić jak dostałem bana żeby dostać ub XD,  logiczne, że jeżeli ban jest nie słuszny w mojej opinii  to się od niego odwołuję. @ LuKaszS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Zyhoo_PL Możesz już teraz dać UB ponieważ mój admin nie będzie tego rozpisywał.Bo to co robi @ Avox jest śmieszne.Wbija sobie na nowym koncie, po co ? Aby robić sobie szum wokół siebie? Aby dostać znowu bana i żalić się w odwołaniu? To jest członek UBT ? Sorry ale wkurwia mnie takie zachowanie i nie będę bawić się w jego gierki.Ten gracz/członek UBT i tak będzie miał zablokowany dostęp na serwerze u mnie i tyle. To jest dziecinada a nie UBT! 

 


Dajcie mu UB.

PS. Tak nie mam rangi właściciela ale serwer jest nadal mój. @ UB Team CS:GO Miłej nocy!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie