Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga - Damianciu [ONLY MIRAGE]


rechaczinho

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 16/07/2020
Nick użytkownika: Damianciu
Dowody: Dodaje załącznik ze screenem
Świadkowie: Tornado
Uzasadnienie: Napisałem na czacie cyt. "Ale technik jest spięty jak plandeka na żuku" bo mutuje wszystkich bez upomnień po czym dostaje muta na 1440min. Według mnie jest to nie adekwatna osoba na to stanowisko pozdrawiam

Bez nazwy-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić dokładnie kto mutuje i za co mutuje, co do sytuacji też jestem świadkiem i takie zachowania nie powinny mieć miejsca.

Jest to pewnego rodzaju szydzenie z drugiej osoby, co jest nie dopuszczalne, więc jeżeli druga osoba poczuje sie urażona może to zgłosić do administracji i zostaniesz ukarany zgodnie z regulaminem.

@ Tornado19082 Zobacz na screenie, kto i za co cię zmutował, nagra się demko to też dorzucę.

 

xd22.png

@ Jakaś 4/5 runda: http://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20200716-203256-1840316428-de_mirage-_RESET______CSowicze.pl_______Only_Mirage_128TR__FreeVIP_Skins_Knife_Gloves_SklepSMS____1s1k.pl.dem.zip

Edytowane przez BooG

YA8uiX2.png.d6fa77f6349762026840d586ab33282b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zrozumiesz że nie warto jest prowokować bądź wyzywać graczy, ile razy wam można z osobna tłumaczyć? 

Kara jak najbardziej zasłużona.

Wpierw sprawdź w bansie jaki admin komu dał muta i za co. Ty też nie fajnie się zachowujesz prowokując graczy i to nie twój pierwszy raz.

@ Avox sam byłeś na serwerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie pierwszy raz? Gram na tym serwerze od 3h i napisałem coś poraz pierwszy na chacie tak więc pozdrawiam Cię i jesteś według mnie nie kompetentną osobą na to miejsce bo nie umiesz komunikować się z graczami, może technikiem jesteś dobrym ale na pewno nie powinieneś pełnić funkcji administratora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

Byłem wtedy na serwerze i nie dziwię się @ Damianciu, że uznał to za prowokacje w tamtej sytuacji. Gag może zbyt długi ale słuszny (skrócę Ci go do 3h). Natomiast kary na tornado były nałożone przez innego admina ale również były słuszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie