Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Rezygnacja Terrorist


Terrorist

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ Terrorist
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Wszystkie
Powód: Tak jak uprzedzałem Patryka, jestem zmuszony zrezygnować z moich posad i obowiązków. Obecnie mam taki nawał pracy, że nie jestem w stanie tego przerobić, a co dopiero zajmować się forum, serwerami i innymi sprawami tej społeczności. Nadszedł czas zakończyć "karierę" internetową, a wziąć się za swoje prywatne sprawy i lecieć z tym do przodu.

 

Bardzo miło było mi poznać każdego użytkownika tej społeczności, chciałbym podziękować całej ekipie za świetną współpracę i atmosferę. Pomimo wielu upadków czy kłótni między nami zawsze, ale to ZAWSZE potrafiliśmy się podnieść, obgadać sprawę i lecieć z tym dalej i tego właśnie chyba Wam życzę najbardziej, byście to ciągnęli dalej! Ze mną czy beze mnie, ale żeby to szło do przodu cały czas, pomimo lepszych i gorszych okresów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzym się wariacik, mam nadzieje że jakiś tam kontakcik zostanie na MSG ;) 

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odchodzisz, ale w pełni Cię rozumiem, życie prywatne jest najważniejsze a do tego w internecie zawsze można powrócić.

Miło było Cię poznać, mam nadzieję że wpadniesz czasami na ts'a porozmawiać. Powodzenia!

Bez-nazwy-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranga_odebrana.png

My w kontakcie :3 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie