Skocz do zawartości

Zablokowane [Podanie] Kawikx312


Kar_Ko21

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Filip

Wiek: 11

Nick :Kawikx312

Link do gt (gametracker):https://www.gametracker.com/player/Kawikx312/188.165.21.245:27580/

Doświadczenie: Bardzo duże

Znajomość amxx [1/10]:6/7/10

Coś o sobie: Mam na imię Filip, mieszkam w Polsce, mojimi zainteresowaniami (kiedyś) były "Super Bohaterzy" miałem zamiar stworztć jednego kiedyś ale nie miałem pomysłu i teraz interesuję się grami, komiksami, itd. Lubię grać w gry takie jak: Fortnite, CS:GO, CS 1.6,Five Night's At Freddy's, Heroes 5, i 2 inne, lubiłem bardzo przedmiot szkolny Matematykę, J. Polski, Angielski i Plastykę. Najlepszy jestem z Matematyki, chodzę do 5 klasy (od kąd są wakacje) ZDAŁEM naszczęście XD jestem dobry jeszcze z Angielskiego, Plastyki, z J. Polskiego taki sobie, lubię dużo sportów między innymi: Piłka nożna/ręczna, Tenis, Koszykówka i Siatkówka. Bardzo dużo gram w różne gry, czytam dużo książek by dużo wiedzieć, mojim najsłabszym przedmiotem który mi bardzo nieidzie jest Przyroda z niej jestem najsłabszym ;( ale zaczynam już ogarniać tą Przyrodę. I to chyba na tyle :).

Mikrofon [Tak/Nie]:Tak

Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]:Oczywiście

Składka?[Tak/Nie]:Niestety nie

Kontakt[Steam/GG]:GG:69475359 i Steam ale nie ma linku, podam moje rzeczy związane z steam i zaprosicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie