Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Beduin z G klasy- podanko


Beduin z Gklasy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Bartłomiej
  • Wiek: 16/17 lat
  • Nick z gry: Beduin z G klasy
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/BEDUIN Z G KLASY/mirage.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199044913007/
  • Steam ID: STEAM_0:1:542323639
  • Czy posiadasz status PRIME?: To skomplikowane
  • Dlaczego Ty?: Dość dużo ostatnimi czasy gram na serwerze i denerwują mnie osoby, które podczas mojej rozgrywki nadużywają mikro lub co gorsze haxują. Dlatego pora to zmienić!! Wybierz mnie a zmienię serwer na lepsze!! Lista 13 nr. 1 LOL
  • Ile grasz dziennie?: 3-4h
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): yes
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4.25
  • Kontakt: steam/discord
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): yes

Edit:

Powiem tak:

-jeśli chodzi o mój czas spędzony w Cs go to jest to łącznie ponad 1000 godzin. W tym czasie byłem już  adminem (na innym koncie). 

-co do prima to mam pytanie czy liczy się "wbity"? Powiem szczerze, jakoś nie uśmiecha mi się wydawać 60 zł. na to, aby raz na jakiś czas zagrać skrzydłowego czy mma, a tak to grać na społecznościówce gdzie jest oddzielna administracja a prime niewiele wnosi. Jasne, prime to mobilizacja i pewnego rodzaju przestroga przed pobieraniem różnych wspomagaczy, bo przecież szkoda stracić sześć dyszek za haxowanie. Jednak proszę być empatycznym, zrozumieć mnie i postawić się w mojej sytuacji. Jeśli kupiony prime to główny wymóg do tego, aby zostać administratorem to raczej nie dojdziemy do porozumienia, bo przy mojej częstotliwości grania na oficjalnych serwerach jest mi on po prostu nie potrzebny. Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości i mimo wszystko proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

 

Do zobaczenia na serwerze!! 

 

 

Edytowane przez Beduin z Gklasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak lecz:

 

+ Wiek

+ Aktywność

+ Składka

+ Na serwerze wykazuje się kulturą 

 

- bez prime Cie nie weźniemy więc "skomplikowane" wyjaśnij zanim decyzja zostanie podjęta :) 

- Podejrzewam, że na tyle godzin w CS:GO nie adminowałeś nigdzie więc doświadczenia nie masz ;p 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie