Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Mini Przegląd Piłkarski


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Media: hitowy transfer mistrza Niemiec. Leroy Sane w Bayernie ...

 

Mini Przegląd Piłkarski

 

 

 Achraf Hakimi już podpisał kontrakt z Interem i w sierpniu dołączy do nowych kolegów. Tymczasem Inter nie zwalnia i planuje sfinalizować kolejny transfer. Mowa o pomocniku Brescii, Sandro Tonalim.

 Leroy Sane wraca do Bundesligi. Piłkarz Manchesteru City podpisze 5-letni kontrakt z Bayernem. Na konto „The Citizens” przelane zostanie około 50 mln €.

 Napoli jest gotowe sprzedać Milika do Juventusu. Jedynym warunkiem jest kwota transferu, która nie może być niższa niż 40 mln €. Następcą Milka ma zostać napastnik Lille Victor Osimhen, który wczoraj był w Neapolu ze swoimi agentami, gdzie rozmawiał z przedstawicielami Napoli w sprawie ewentualnego transferu wartego 70 mln €.

 Działacze Arsenalu pracują nad transferem Thomasa Parteya z Atletico Madryt. Niebawem możemy spodziewać się oferty ze strony „Kanonierów”.

 Joe Hart jest wolnym zawodnikiem. Wczoraj zakończył się jego kontrakt z Burnley. Jak na razie na horyzoncie nie ma żadnej oferty za angielskiego bramkarza.

 „Ten rezultat jest dla nas rozczarowaniem. Real musi się potknąć byśmy daje mogli walczyć o tytuł. Nie jest prosto grać przeciwko Atletico, ale jestem dość zadowolony z postawy zespołu.” Powiedział po wczorajszym remisie 2:2 Quique Setién.

 Emmanuel Adebayor nie zagra już w Olimpii Asunsión. Piłkarz i klub doszli do porozumienia by rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Powód? Adebayor ma problemy z powrotem do Ameryki Południowej po tym jak wyleciał do Afryki po wybuchu pandemii.

 Leo Messi zdobył wczoraj 700 bramkę w karierze i tym samym dołączył do Cristiano Ronaldo, który już jakiś czas temu przekroczył tę barierę.

 Henrikh Mkhitaryan pozostanie w Romie na kolejny sezon. Wszystko dogadane. Umowa na stałe.

 Obrońca Fiorentiny Nikola Milinkovic znalazł się na celowniku Milanu oraz Napoli. 22-latek jest wyceniany na 30 mln €.

 100 mln € - tyle za swojego kluczowego zawodnika oczekuje Lazio. Mowa o Sergeju Milinkovicu-Savicu. PSG proponowało swojego czasu 60 mln € co z miejsca zostało odrzucone.

 Nowe daty okienka transferowego w La Liga zostały wyznaczone. Okno otworzy się 4 sierpnia i potrwa do 5 października. Zimowe: 4 stycznia do 1 lutego.

 Ivan Perisić wróci do Interu. Bayern nie zdecyduje się skorzystać z opcji wykupu Chorwata. Mogli to uczynić za jedyne 20 mln €. Jednak samo utrzymanie Perisicia wiąże się z dużym wydatkiem i działacze Mistrza Niemiec postanowili odpuścić.

 

 

 Na dzisiaj to wszystko. Jeśli lubisz moje przeglądy to zostaw LIKE, daj znać znajomemu i weź udział w dyskusji w komentarzach. Dziękuje za uwagę i życzę miłego dnia.

 

Lionel Messi może odejść z Barcelony za darmo. Nie chciał być ...

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie