Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] kML


kML

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kML
Imię: Kamil
Wiek: 22
Steam ID: 0:1:58784160
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Kilka godzin dziennie, na forum można mnie praktycznie spotkać o każdej porze dnia i nocy.
Opisz siebie: Cześć, jestem Kamil, 22 lata, mieszkam w małej wiosce nieopodal Krakowa. Moje główne zainteresowania to: sport, informatyka, grafika komputerowa. Jestem pozytywną osobą, z ogromnym poczuciem humoru, jak i dystansem, raczej spokojny, nie mieszający się i nie prowokujący żadnych zajść. Większość osób tu już mnie zna, a kto nie zna zawsze może wejść na TS, porozmawiać.
Dlaczego akurat Ty?: Głównie to chce pomóc, jako że spędzam dużo czasu na forum, to na pewno lepiej mógłbym go spożytkować, będąc w UBT i tym samym przyspieszając m.in proces odbanowywania. Mam wieloletnie doświadczenie w CS'ie, tysiące przegranych godzin, które pozwalają mi odróżnić gracza skillowego od tego, grającego nieczysto, używającego wspomagacze. Wielokrotnie już pełniłem tą funkcje na różnych forach, obsługa bansa to nic dla mnie nowego. Znam się również na przerabianiu skrinów, co też jest na pewno zaletą na tej funkcji. Zawsze wywiązywałem się sumiennie z powierzonych mi obowiązków, wszystkie główne wymagania spełniam więc nie widzę przeciwwskazań aby wspomóc resztę UBT.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak, dziesiątki razy.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Na bardzo dobrą, wieloletnia gra w CS'a, to spory bagaż doświadczeń, który przekłada się na te zdolność.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak, testowane były najróżniejsze typy cheatów, począwszy od aimbotów, wh, sh aż po różnego rodzaju skrypty na bh, noflash, nosmoke, norecoil, modele ułatwiające grę itd.
Kontakt: Forum, TS, GG, Steam, FB - do wyboru, do koloru.

Edytowane przez kML

Bez-nazwy-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za daniem Ci szansy na tej posadzie. Ładnie i przejrzyście napisane podanie, jesteś osobą bezkonfliktową i ogarniętą. Na forum również często aktywny, no i "wieloletnie doświadczenie w Cs". 

Mnie to przekonuje :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej aplikacji na to stanowisko to oczywiście, że jestem TAK, wczoraj dość długo rozmawialiśmy razem na TeamSpeaku 3 i zdołałem cię w miarę dobrze poznać i jestem przekonany, że poradzisz sobie bardzo dobrze na tym stanowisku ze względu na duże doświadczenie w CS o którym wspominasz w swojej aplikacji ale również o twoich doświadczeniach z CS o których rozmawialiśmy razem.

 

Zalety:

Wiek ++

Aktywność ++

Doświadczenie ++

Staż na forum ++

 

Dodatkowy atut to, że chcesz pomóc oraz twoja aplikacja została napisana należycie i starannie oraz to, że przynależysz do grupy speed :D.

 

Wady:

na ten moment nie widzę żadnych.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chłop ma doświadczenie, czas i chęci to dlaczego nie dać mu szansy. Pomoc się przyda, aktywny jest od rana do nocy. Krótko mówiąc nie widzę żadnych przeciwwskazań, na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dałbym szansę:

 

+ dość aktywna osoba (często widuję)

+ doświadczenie, o którym wspomina

+dojrzała i ogarnięta osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego głosu nie zabraknie :D

Jasne że Tak

+ wiek
+ aktywność
+ ogarnia ziomek
+ doświadczenie
+ zawsze pomocny

Znam go nie od dziś i wiem, że jeśli się czegoś podejmie to wykona zadanie na 100 procent :D 

"Tylko życie poświęcone innym
warte jest przeżycia"

ZealousValuableClownanemonefish-max-1mb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś jakieś porządne podanie,  długo takiego tu nie widziałem. 

 

Ten pan udowodnił mi, że jest inteligentny oraz obyty w różnych sprawach, a po jego wypowiedziach jestem w stanie stwierdzić,  że będzie rozwiązywał problemy,  zamiast je tworzyć. 

 

Ma wielkie doświadczenie,  na jego profilu steam widnieje kilka tysięcy godzin gry w cs i już samo to skłania by go przyjąć. 

 

Jeśli dodatkowo używał już czitów i pełnił takie funkcje to nie mam żadnych zastrzeżeń.  

 

BRAĆ ZANIM SIĘ ROZMYŚLI.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie