Skocz do zawartości

Zablokowane UB Sebuś


SDK sebus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Sebuś
IP / Steam ID*: STEAM_0:1:522037595 
Admin banujący: Pawcio02
Data i godzina otrzymania bana*:  06-23-20 13:48
Runda: nie pamiętam nie było mnie cały dzień przy kompie 
Serwer*: only mirage
Powód:  Permanent

Link do demka*:  https://www22.zippyshare.com/v/kqe5gnUc/file.html
Wycinek z konsoli*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: szczerze to nie wiem ale zapewne chodzi o WH bo dużo ludzie się skarży, nwm czy to ten link do demka bo 23.06.2020 nie grałem na serwerze wiec raczej na tym demku nie będzie mnie  więc w komentarzu po proszę dokładnie  z jakiego demka mam podać żebyście mogli sprawdzić

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak... Dostałem wiadomość prywatną, którą wysłałem avoxowi. Na ssie, jest uchwycone to, w jaki sposób się wyrażasz oraz chwalisz się brakiem kultury w stosunku do graczy, administracji. Nie jednokrotnie prosiłem cię osobiście o zachowanie jakiejkolwiek kultury. Gracze często wysyłali mi wiadomości na steam, żebym zrobił z tobą porządek, bo aż niemiło się gra w tak toxycznym towarzystwie. Moim błędem było to, że wcześniej tego bana nie dałem. Za dużo się uzbierało, żeby dać ci bana na parę godzin czy dni. Jako właściciel podjąłem decyzję o długości twojego bana i moim zdaniem jest to adekwatne do tych wszystkich sytuacji.
Tutaj podam link do ss'a z ostatniej sytuacji, po której podjąłem decyzję o banie https://imgur.com/jskP9g0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niunkiem trochę znam nwm może  to by go uraziło, aczkolwiek ja nigdy nie zaczynałem jakieś kłótni zawsze to było zaczynane od 2 osoby wiem że nie powinienem nawet odpowiadać ale czasem ponosi najczęściej  ludzie bez powodu potrafili wyzywać bo np nie ugrałeś rundy czy coś a najczęściej ludzie mnie wyzywali że jestem odpalony i nie mogą czasem zrozumieć że mogę być lepszy, jeśli chodzi o mnie to bardzo przepraszam gram na tym serwerze pół roku i mógłbym znaleźć inny serwer ale są fajni ludzie tylko czasem się trafią trochę mniej ogarnięci i chciał bym grać dalej tutaj więc z mojej strony przepraszam bardzo za moją kulturę do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png

Twoja rzekoma znajomość z Niuńkiem nie ma nic do rzeczy zwłaszcza, że on Cię kompletnie nie zna (sam mi to powiedział). Unbana samego w sobie nie dostaniesz ale ban zostanie skrócony do dwóch tygodni (tydzień za obrazę admina [Niuniek jest nadal adminem] oraz tydzień za wyzywanie graczy jako, że nie jest to twój pierwszy raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie