Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane .


Roody

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi graczu serwera OnlyMirage. 

• Jedyny ban za trollowanie/przeszkadzanie został nadany na zaledwie 15 minut - biegałeś po mapie z nożem, nie zamierzałeś wykonywać celów mapy, wyrzucałeś bronie poza mapę. No szanujmy się, utrudniasz rozgrywkę innym i zajmujesz po prostu slota na serwerze. (Nie była to pierwsza taka sytuacja) 

 

• Ban na 12h - chyba pamiętasz sytuację z wczoraj? Nie potrafisz zachować się na serwerze w dodatku piszesz, że jestem "chu*owa". Jest to jawna obraza admina, za którą zwykle dostaje się bana na tydzień. 12 godzin to chyba tylko lekka przestroga, żebyś zrozumiał swoje zachowanie. Aczkolwiek jak widać nie pomogło, bo wchodząc dzisiaj na serwer znowu pokazałeś swój brak kultury, za który tym razem ukarał Cię sam opiekun. 

 

• Ban na 1h - za obrazę, to już było totalne upomnienie. Jak się nie mylę, to jeden z adminów też był na serwerze, aczkolwiek nie mam pewności, nie pamiętam. Jeśli będzie trzeba to można zobaczyć demko. 

 

Podsumowując.. Żaden ban skierowany w Twoją stronę nie zdziałał tego co powinien, ja nie uznaję, że zrobiłam coś nieadekwatnego do tego co powinnam. 

Taka moja "obrona", wyższa administracja podejmie decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mrs.Jessa zablokował i odblokował ten temat

skarga_odrzucona.png

Po przeanalizowaniu demek i twoich wypowiedziach  stwierdzam, że skarga jest niesłuszna. Ciesz się, że za nazywanie admina idiotą dostałeś bana tylko na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie