Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Małe uwagi/sugestie


DyLu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sprawa to temat "a raczej go brak" do głosowania na serwery które są na sieci.  Wątpię żeby ludzie więcej głosowali gdy będą musieli wkładać w to czasu i monotonnego klikania ;)  

Chciałbym żeby to było na tej zasadzie. Szybko łatwo i przyjemnie https://csowicze.pl/forum/1073-głosuj-na-serwery-i-odbieraj-nagrody/

 

 

2. Sprawa to poddział "Valorant" w "Strefie gier" - Wyszła nowa gierka dosyć bardzo rozreklamowana jest dość duża grywalność pojawią się nowe tematy,ludzie. No i się kręci ;) :0wink:

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

z22191072O.jpg.f41129e9800cced0dd00366d84d54a36.jpg

:witaj2:Jeśli pomogłem lub podoba Ci się coś mojego autorstwa zostaw  :0wink:+++ :0wink: Nic nie kosztuje a motywuje :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już się wypowiadam ;)

 

Co do #1:

Niektórzy głosują bo z każdego takiego tematu maja po x reputacji np (napiszą posta w 5 działach z głosowaniami to dostana 5 reputacji oraz będą mieli +5 postów) , natomiast jeśli gracz będzie głosował w jednym dziale i każdy z właścicieli odda tą należną mu reputację to można połączyć te wszystkie tematu w jedno gdyż lepiej będzie się to graczom opłacało. Jest 10 serwerów CS 1.6 to wychodzi że każdy gracz jak zagłosuje dziennie na serwer powinien dostać 10 reputacji w danym poście, napewno zachęciłoby to graczy do głosowania, gdyż reputacje na tym forum zbiera się tylko z działu redaktorskiego lub z głosowań, gdy ja zrobiłem w swoim dziale FFA i MA #2 temat "Zagłosuj na ** - Zgarnij reputacje!" ile  tam gracze postów sobie nabili i reputacji, głosowali więcej na te moje serwerki niż na inne a teraz nasuwa się kwesta dlaczego? a właśnie dlatego że dostawali codziennie z każdego codziennego wpisu +1 post oraz +1 reputację. Druga opcja jest taka że nie trzeba oddawać pkt reputacji  dla gracza do głosował codziennie lecz każdego ostatniego dnia miesiąca są nagrody za głosowanie na serwery, np dajmy na to jakiś VIP +X reputacji na forum.

 

Co do #2:

Propozycja godna uwagi i jest już zmieniona z "Margonem" na "Valorant"  przez @ ferstel, w poście wyżej napisał.

 

 

 

 

 

Czekamy na wypowiedz pozostałych właścicieli serwerów.

Podsumowując propozycję są godne uwagi i jest za wprowadzeniem ich.

Pozdrawiam, mpN`

Edytowane przez mpN`
Mała korekta

mPlugins-logo.png.9efee7568627694cac9364a4db01c22d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych glosowan to mi obojetnie czy bedzie w jednym temacie czy osobno. Ale lepiej bylo jak kazdy byl w jednym.

 

Co do 2 to mi obojetne i tak gram tylko w cs i mta 

standard (1).gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 11:33, mpN` napisał:

Co do #1:

Niektórzy głosują bo z każdego takiego tematu maja po x reputacji np (napiszą posta w 5 działach z głosowaniami to dostana 5 reputacji oraz będą mieli +5 postów) , natomiast jeśli gracz będzie głosował w jednym dziale i każdy z właścicieli odda tą należną mu reputację to można połączyć te wszystkie tematu w jedno gdyż lepiej będzie się to graczom opłacało. Jest 10 serwerów CS 1.6 to wychodzi że każdy gracz jak zagłosuje dziennie na serwer powinien dostać 10 reputacji w danym poście, napewno zachęciłoby to graczy do głosowania, gdyż reputacje na tym forum zbiera się tylko z działu redaktorskiego lub z głosowań, gdy ja zrobiłem w swoim dziale FFA i MA #2 temat "Zagłosuj na ** - Zgarnij reputacje!" ile  tam gracze postów sobie nabili i reputacji, głosowali więcej na te moje serwerki niż na inne a teraz nasuwa się kwesta dlaczego? a właśnie dlatego że dostawali codziennie z każdego codziennego wpisu +1 post oraz +1 reputację. Druga opcja jest taka że nie trzeba oddawać pkt reputacji  dla gracza do głosował codziennie lecz każdego ostatniego dnia miesiąca są nagrody za głosowanie na serwery, np dajmy na to jakiś VIP +X reputacji na forum.

 

poważnie?

 

skoro uzytkownik chce nabic 20 postow i dostac 20 pkt reputacji to po kiego grzyba ja mam się starać i marnować swój czas?

 

Obczaj sobie temat ->  https://csowicze.pl/topic/59740-zagłosuj-na-nasze-serwery-cs-16-oraz-csgo/  aktualizowany był przeze mnie na bieżąco, zestawienie było wszystkich serwerów w jednym miejscu, wszystko ładne i przejrzyste

 

kolejny temat -> https://csowicze.pl/topic/59736-punktacja-i-lista-nagród-za-oddane-głosy/ uważasz, że zaproponowane przeze mnie nagrody warte są tyle samo co 20 postow dziennie i kilka reputek?

 

nie wiem czy nie czytacie tego forum, czy macie głęboko co się tutaj dzieje.

 

Jeśli mój system głosowania i nagradzania ma zostać przywrócony to oczekuję potwierdzenia usunięcia tematów z głosowaniem od każdego z właścicieli serwerów w tym temacie.

 

To nie w moim interesie.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sysia ;*jak @ dylu napisał temacik to nie patrzyłem czy jest owy temat z nagrodami, racja nie przyjrzałem się lecz jeśli chodzi żeby każdy właściciel serwera usunął swój post z głosowaniem to trochę zejdzie gdyż nie zawsze właściciel serwera jest codziennie na forum a to da się załatwić w 5min przez osobę administracyjna MOD+ pozamyka tematy i odświeży twój temat. Mam też do tego mała propkę ale to już może zrobić J@+ żeby w każdym dziale serwera CS dać poddział "Głosuj na serwer - Zgarnij nagrodę" (żeby jeszcze był podświetlony na zielono) i przekierowanie na twój temat z głosowaniem na każdy serwer CS.

 

 

 

Nie edytowałem tematu gdyż chce żeby każdy zobaczył tą propozycję.

Pozdrawiam, mpN`

mPlugins-logo.png.9efee7568627694cac9364a4db01c22d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat_zamkniety.png

Co do pierwszej propozycji, głosowanie jest w każdym dziale serwera. A jeżeli chodzi o dział Valoranta, został on dodany.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie