Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z *Mistrzu!


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

Dziś przedstawiam Wam Szymka, mega sympatycznego, 22-letniego strażaka. 

Wywiad mam nadzieję, że treściwy. Samo jego przeprowadzenie było dla mnie przyjemnością.

Zapraszam do lektury!

 

 

Redaktor: @ Sysia ;*

Osoba udzielająca wywiadu: @ *Mistrzu.

 

 

Zgłosiłeś się do wywiadu, więc myślę, że jest to odpowiedni moment, aby go przeprowadzić. Na początek, przedstaw się i napisz skąd pochodzisz.

 

Miło mi :D 

Mam na imię Szymon, niedługo hot 22 jak to mówią, pochodzę z okolic Zamościa.

 

Zamość... Piękne miasto! Uczysz się jeszcze czy pracujesz?

 

Od jakiegoś czasu jestem takim pół studentem z powodu mojego wypadku w wojsku jak i również operacji kolana. Pół studentem dlatego, że chodzę zaocznie.

 

Rozumiem, jaki kierunek studiów? Planujesz z tym przyszłość czy może coś innego chciałbyś robić w życiu?

 

Wybrałem kierunek BHP bardziej 4fun :D 

 

BHP? Hmm... czyli będziesz ekspertem od bezpieczeństwa i higieny w pracy :D co Cię skłoniło do takiego wyboru? 

 

Jako, że był strasznie mały wybór :beka: Miałem do wyboru kosmetyczkę, fryzjerkę lub BHP - takie kierunki były, że tak powiem wolne :D 

 

Rozumiem, brałeś co było :D

Z tego co się orientuję, to pracujesz również w Ochotniczej Straży Pożarnej. Możesz coś o tym więcej opowiedzieć?

 

Tak, jestem od czasu, gdy skończyłem 15 lat i przeżyłem swoje pierwsze zawody młodzików. Wiedziałem, że po skończeniu tych 18 lat przejdę do starszych. Ogólnie lubię pomagać ludziom w takich sytuacjach - nie wiem co mnie czeka w przyszłości, może akurat podobna pomoc przyda się mnie.

 

Miałeś kiedyś akcję, w której bałeś się o swoje życie?

 

Każdy wyjazd wiąże się z możliwością utraty zdrowia bądź życia, ale tak - raz czy dwa się zdarzyło, gdy przy zabezpieczaniu drogi jakiś Seba nie posłuchał się nakazu zatrzymania i prawie nas rozsmarował na jezdni - cóż zawsze takich ludzi można spotkać wszędzie.

 

Odważny jesteś... Takich ludzi potrzeba w naszym społeczeństwie.

Jak to mówią - za mundurem panny sznurem haha, masz jakieś zdjęcie w mundurze strażaka? :beka:

 

Właśnie w mundurze strażaka nie, bo z reguły brakuje czasu na cykanie fotek :D :beka:

 

Mam nadzieję że kiedyś się doczekam :P Prócz straży, masz jeszcze jakieś inne zainteresowania?

 

Tak oczywiście.

Interesuję się muzyką, grami różnego rodzaju, dobrą kuchnią oraz jakimś dobrym serialem bądź filmem :D

 

Hmm, jakiej muzyki słuchasz? :D Jeździsz na koncerty?

 

Obecnie nie jeżdżę z powodu tego kolana. Muzyki słucham różnie, raczej co mi do głowy wpadnie.

Staram się nie słuchać gatunku, lecz artysty który wyraża siebie poprzez swoją muzykę.

 

Mam podobnie, słucham tego co w ucho wpadnie. Myślę, że obecnie rzadko spotkać można osobę, która słucha tylko jednego gatunku muzycznego.

Napisałeś że również interesujesz się dobrą kuchnią. Masz jakieś ulubione danie??

 

Hmm... Uwielbiam żeberka barbecue oraz większość potraw które zawierają coś pikantnego w sobie :D

 

Mmm, czyli smakosz ostrych potraw :P a masz jakąś potrawę, której mega nie lubisz?

 

Może nie mega, ale nie lubię flaków - nie wiem czemu, ale nie mogę znieść tego smaku :beka:

 

Fuuuuj, popieram. W życiu się nie przekonam.

W jakie gierki grywasz?

 

Aktualnie tylko w csa 1.6, dlatego że mój PC już ma swoje lata i nie daje rady nawet odpalić cs:go czy tego typu podobnych gier.

 

Uuu... Może czas pomyśleć o wymianie na lepszy model :D

masz swój ulubiony mod serwera?

 

Tak uwielbiam, wręcz kocham klasyczne DD2 lub jakiś dobry cod modzik.

 

W obecnych czasach w CS 1.6 możemy spotkać głównie serwery ONLY DD2. Tęsknię za jakims starym dobrym COD MODEM.

Skoro już jesteśmy przy temacie Counter Strike'a to powiedz, jak znalazłeśsię na sieci CSowicze.pl?

 

To było dawno temu, konto zarejestrowałem w bodajże 2k15, gdy trafiłem przez Rafała na forum i jakoś już dalej poszło :D

 

Rafała? To skąd decyzja o powrocie na stare śmieci po tylu latach?

 

Rafał kiedyś miał swoją sieć fragersów, tu raczej wiadomo o kogo chodzi :D 
Decyzja raczej spontaniczna po takim czasie spędzonym w domu podczas kwarantanny.

(pozdrawiamy @ LucQy :diabelek:)

 

Haha rozumiem, chyba większość osób kojarzy Rafcia :beka:

I jak spędza ci się u nas czas? Z tego co widziałam to niedawno złożyłeś rezygnację z rang :( 

 

Tak, z powodu utraty płynności finansowej i nie chciałem blokować komuś miejsca.
Ogólnie sieć jest mocna, ma fajną administrację oraz można poznać na niej dużo fajnych ludzi takich jak @ SzusteR, @ misiek223, @ Milena:D czy @ Fatal1tY :D 

 

Bardzo mi miło, że tak pozytywnie o nas piszesz. Chciałbyś kiedyś powrócić na jakieś stanowisko?

 

Tak, kiedyś na pewno chcę wrócić na przynajmniej admina areny - to tu poznałem większość ludzi z którymi mam dobry kontakt.

 

Liczymy na Ciebie :D
Odbiegając od tematu forum i serwerów, masz dziewczynę?

 

Aktualnie nie. Jakoś obecnie dałem sobie spokój ze związkami i zalotami, ponieważ jak to w życiu bywa jest dobrze dopóki nie pojawi się zdrada lub inny kłopot.

 

Ech.. Czyli spotkało cię coś przykrego? Nie ma się co załamywać, nie ta to inna.

Jakie cechy powinna mieć idealna kandydatka na dziewczynę? Co sobie w nich cenisz?

 

Najbardziej cenię szczerość, wiadomo na wygląd się zawsze jako tako patrzy, ale dla mnie to nie jest cecha pierwszorzędna. Uwielbiam również gdy z kobietą można normalnie i otwarcie porozmawiać.

 

Bardzo ważne cechy. Wygląd jest ważny ale nigdy nie powinien być najważniejszy.

Masz jakieś marzenie które pragniesz spełnić w najbliższym czasie?

 

Tak, bardzo chcę wyjechać gdzieś za granicę do jakiejś roboty :D
A i chcę kupić jakiś dobry samochód :D 

 

Aktualnie, polecam Holandię :D niedaleko, dobre zarobki. Jak nic Cię tu nie trzyma to wio!

 

Właśnie też myślę nad Holandią :D

 

No to na co czekasz? Nikt za Ciebie nie zarobi haha :D życzę powodzenia jeśli Ci się uda!
Myślę, że nasz wywiad dobiega końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Chcę pozdrowić każdego kto czyta naszą wspaniałą redakcję :D:D 
Również chcę Ci podziękować za poświęcony mi czas :D 

 

Również dziękuję! Miło było mi Ciebie bliżej poznać i mam nadzieję że będziesz bardziej aktywny na naszej sieci! <3 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Cookie!

Podczas ćwiczeń na poligonie, moje kolano było na tyle przeciążone że nie wytrzymało kolejnego ciężaru. Okazało się że ciężar spowodował pęknięcie rzepki jak i łękotki wraz z uszkodzeniami wiązadła krzyżowego.

Do dziś nie mam pojęcia o tym jak

"Tylko życie poświęcone innym
warte jest przeżycia"

ZealousValuableClownanemonefish-max-1mb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie