Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Pan Zjarany Miś


LoLek95

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: ^.zJaranY~~[M]is^.
Serwer: Multi arena 1vs1
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): nie brałem, ponieważ to admin tego serwera. . . 
Link do demka: https://www23.zippyshare.com/v/FECpNtPi/file.html
Podejrzane momenty:  11:10 zaczyna się akcja 11:50 agresywne zachowanie 12:20 "na scrolla? weź wyjdź stąd. Mam to pod alt'em ustawione." 13:00 "śmiało, leć z tym demkiem." prowokacja" 14:00 agresywne zachowanie (nie słychać na demku ale mówiłem mu niejednokrotnie żeby mnie zmutował albo wywalił) 14:30 "to jest bind pajacu" 15:00 sam podał bind, którego używał. Jeżeli mi powiecie, że to nie jest skrypt i gościu trzymając jeden klawisz napierdala ducki niemożliwie szybko to ja dziękuje bardzo za współpracę.
Opis sytuacji: posądziłem Misia o to, że gra na hiperscrollu albo skryptach. Sam się do tego przyznał co widać na demku. Dodatkowo był momentami agresywny i prowokował.

 

Edit. "po 2. haha cały czas muszę klikać żeby zrobić ducka więc co siejesz za głupotę w którym gadasz że tylko trzymam ALTA i ducka sam się robi XDD żenujący jesteś:D" 

jak dla mnie własnie sam się pogrążyłeś. robiłeś po 3/4 ducki na sekunde i mówisz, że robisz to na alt'ie? Gdzie każdy gracz by ci powiedział, ze łatwiej na scrollu. nigdy w życiu bys nie był  wstanie tego tak zrobić.

Edytowane przez LoLek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDD

ja sprawę wyjaśniłem pisząc do właściciela, pozdro i trzymaj się tam amatorze łapania haxów XD

 

co to twoich podejrzeń to jak pisałem zwykły bind wrzucany do konsoli którego używa 3/4 graczy a nie żadne hiperscrollu (nawet nie wiem co to jestXD!) lub skrypty poza tym z tego co wiem skrypty się wrzuca do jakiegoś folderu w cs a nie do konsoli amatorze XD.

po 2. haha cały czas muszę klikać żeby zrobić ducka więc co siejesz za głupotę w którym gadasz że tylko trzymam ALTA i ducka sam się robi XDD żenujący jesteś:D

po 3. na forum wypada zachować kulturę nie jesteś tu sam dżentelmenie ze wsi :)

 

bez problemu mogę zaprosić panów z UBT na jakiś serwer i im to zaprezentować ;)

nadal mnie śmieszy, że nie idzie do wbić do tego pustego łba że bind to nie czit xD a skryptów się nie da wrzucić do konsoli.

bind działa tak samo jak np. bind "v" "amxmodmenu" i co powiesz mi, że ten bind to też czit? xDD żenujący jesteś i zielony w temacie.

więc czekam na panów z UBT wejdziemy na jakiś serwerek z naszej sieci i pokaże jak działa i o co chodzii :)

 

 

[SVIP] [5094 | Gold Nova Master] ^.zJaranY~~[M]is^. :  XDDD a lolek poszedl na forum i pie*doli ze mam hyperscrolla
[SVIP] [5094 | Gold Nova Master] ^.zJaranY~~[M]is^. :  XDDDD

[SVIP] [1721 | Gold Nova I] SZybvcior :  xDDDDDDDDDDDD

[SVIP] [5094 | Gold Nova Master] ^.zJaranY~~[M]is^. :  bind wrzucany do konsoli to nie skrypt co
nie?

[SVIP] [1721 | Gold Nova I] SZybvcior :  no nie

[SVIP] [5094 | Gold Nova Master] ^.zJaranY~~[M]is^. :  i tyle chcialem wiedziec xD
 

Edytowane przez .zJaranY Mis.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy alias na szybsze GS'y. Najbardziej da się to zauważyć w minucie 04:04 i w dalszych momentach kolejnej rundy.

Biorąc pod uwagę regulamin serwera, jest to zabronione. Jednakże w taryfikatorze kar nie ma wzmianki o tym. Więc sprawę zostawiam  @ Właściciel CS 1.6 [MultiArena]

- 1.20  Zakaz używaniu skryptów/aliasów/modyfikowanych configów

 

Jednakże proszę również o sprawdzenie demka przez @ Henioovskylub @ ShiNoTenshi.w celu potwierdzenia. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak demka nie ogladalem,a pisał  mi ze to bind no to sie tym nie przejmowalalem na obecna chwile ide poprawic taryfikator oraz powiedziec zeby to usunął a jesli teko nie zrobi to otrzymuje kare ktora bedzie w taryfikatorze ,prosze o zamkniecie tematu 

standard (1).gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie