Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Degus


DaVinci

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: DaVinci

Nick oskarżonego: Degus

Steam ID/IP oskarżonego:  To admin, więc...

Godzina i data zdarzenia: Dziś, w ostatnich 3 godzinach.

SSy/Demko: Zbędne.

Opis: 

Facet używa zasady: Nie wolno kampić.

Jednakże to jego własne widzi mi się, np. jak ktoś minutę posiedzi w piachu to wypisuje na @ i slayuje tę osobę. Rozumiem, ponosi chłopaka, niedługo wakacje, ale DM ma jasno określone cele. Zabijaj. Nie ma paki, nie muszę jej plantować, więc mogę siedzieć w piachu chociażby całą rundę i nikt nie ma prawa mnie strofować, póki biorę aktywny udział w grze. W końcu przecież padam i wyrzuca mnie w inne miejsce, tym bardziej nie rozumiem regulacji tego, kto gdzie siedzi i jak długo.

Druga sprawa, jest regulamin na forum z zasadami serwera. Nie ma żadnej wzmianki o zakazie kampienia. Od kiedy to więc jakiś admin z szybkiej rekrutacji może ustalać ot tak nowe reguły?

 

Jak ktoś siedzi w piachu to źle, ale jak ludzie siedzą na gali i wybijają zrespionych to jest git, Degus wtedy siedzi cichutko. :) 

Uważam, że jest to absurd i proszę administrację (Mam nadzieję, że ogarniętą), aby albo wpisali to w regulamin albo ustanowili, że coś takiego nie obowiązuje. 

 

Takim zachowaniem wychodzą osoby z serva, a raczej zależy wam na przybywaniu graczy, niźli ubywaniu. Nie można nawet poprawić jego fatalnej ortografii, bo od razu uważa to za cios w jego ego i daje bana. To tylko pokazuje, jaki jest.

 

1.png.029050893346b15dfb950f8d4e2930a9.png Powód śmieszny, adekwatny do tejże osoby.

 

 

Dziękuję z góry za przeczytanie i podjęcie stosownych działań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma owego punktu w regulaminie, więc on nie obowiązuje. Kiedyś, gdy tam grałam specjalnie zapytałam jednego z właścicieli serwerów czy obowiązuje zakaz kamienia - odpowiedź brzmiała "wolno kampic". 

 

Zapraszam do tematu @ Degusoraz @ KooXioR

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykonuję to co pisze na serwerze xD 

To teraz tak :) Nauczę Cię kochany .

Ja z takimi ludźmi jak ty bawić się nie będę . Ortografia XD ! Ja w cs nie używam ś,ć,ź czy innych więc pomyśl trochę ;) 

Jesteś mega irytujący ;) " Zachowanie adminów mnie poraża" Mówi ci to coś ? No zapraszam do działu zobaczymy czy dasz sobie radę wielki panie  . 

Na serwie pojawia się informacja że długie kampienie skutkuje kickiem/banem więc robię to co pisze na serwerze a to że nie ma tego podpunktu i że można niby kampić opiekun/właściciel mi nic nie wspominał . Poprawiać możesz tam kolegów bo gdybym nie potrafił ortografii ani nie miał "po drodze szkoły" :>  to pisałbym jak idiota  czyli jakieś "mufisz mi co ty wkrecas" :> więc gratuluję 5 IQ. Lubisz prowokować i za to też dostałeś tego bana . Ja nie będę się bawił z tobą bo ty udajesz tu kozaka wielkiego razem tam z kolegami co tam sobie pisaliście . A że nasze zachowanie adminów Ciebie poraża to wyjdź nie graj dowiedzenia sam złóż podanie ;)  Więc co do kampienia było mówione bynajmniej mi że wywalać i banować za kampienia . Niby chyba dorosły a jednak nie bardzo xD ! Siedzę na gali no też piękne XD Latam przez galę jak coś :> I jak się respie w piachu specjalnie czekam 15/20 sek czy ktoś wyjdzie a jak nie to piszę że ma wyjść xD A jak jestem gdzie indziej to skąd mam widzieć że ktoś w piachu siedzi xDDDD. Gracze jakoś nie wychodzą gdy jestem lub coś więc farmazony zostaw dla Siebie xD Dziwne że większość mnie lubi wita się żartuje tylko ty taki sztywny XD Także ja się bawić z tobą nie będę . Co do kampienia robię to co mi powiedziano kickuj i banuj ;) ELO 

 

To jeszcze ci dopowiem :

-Szybka rekrutacja jak sama nazwa mówi jest po to aby złożyć podanie na szybko czyli wymagania są obniżone to jest raz a dwa skoro szybka to admin jest poszukiwany ;) Trochę trzeba ruszyć główką ;) 

- ORTOGRAFIA XD ! Tak jak ci napisałem gdybym nie umiał ortografii nie umiałbym nawet zdania złożyć i go poprawnie napisać xD ! "Ma nie pordrodze do szkoły" No nie mam dlatego jestem na etapie kończenia szkoły :> Nawet gdybym nie potrafił ortografii to też byś zarobił bana bo powiedzmy z kogoś innego się śmiejesz a ten ktoś może mieć problemy z pisownią itp :> Śmiać się  innych nie wypada. Ja ortografię potrafię a że nie używam ś,ć,ż,ź i innych podczas gry w cs to gratuluję myślenia . 

 

Edytowane przez Degus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, tak jak @ Degusjuż wspomniał, wchodząc na serwer po chwili gry jest wyraźnie podana informacja na temat kampienia. ""Serwer DM, zbyt długie kampienie będzie skutkowało ukaraniem gracza kick / ban 5 minut! ."" 

Więc @ DaVinci widocznie nie zauważyłeś tej informacji. Ludzie którzy już tutaj grają nie mają z tym problemu. Odnośnie siedzenia na gali, sam tak robię , ale nie stoję w jednym miejscu tylko biegam patrze na A potem na galę potem na dolny, a Ty @ DaVincistałeś w tym piachu non stop i kampisz jak nie powiem kto :)

Fakt punktu o zakazie kampienia w regulaminie nie ma! No ale jest informacja o tym na serwie..... Ludziom naprawdę nie dogodzi, jednym przeszkadza, że ktoś kampi drugim że chcą kampić :) Jeszcze się taki na tym świecie nie urodził co by wszystkim dogodził :)  
A swoją drogą gracz naprawdę prowokuje non stop, także Ja stwierdzam że ban jest stosowny!!!

Edytowane przez Kylo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Degus napisał:

Ortografia XD ! Ja w cs nie używam ś,ć,ź czy innych więc pomyśl trochę ;) 

Chodziło o gubienie liter, a nie stosowanie ogonków. Więc pomyśl trochę. :) 

6 godzin temu, Degus napisał:

Na serwie pojawia się informacja że długie kampienie skutkuje kickiem/banem

Odkąd gram na serwie, to ani razu taka informacja mi się nie pojawia, poza jedynie Twoimi wiadomościami na @, które wiesz gdzie mam.

6 godzin temu, Degus napisał:

Więc co do kampienia było mówione bynajmniej

Przynajmniej=/bynajmniej, tak na przyszłość.

6 godzin temu, Degus napisał:

Siedzę na gali no też piękne XD

Gdzie napisałem, że siedzisz na gali? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. ;) 

6 godzin temu, Degus napisał:

A jak jestem gdzie indziej to skąd mam widzieć że ktoś w piachu siedzi xDDDD

Wchodząc na specta? 

6 godzin temu, Degus napisał:

robię to co mi powiedziano kickuj i banuj

Kto tak niby powiedział? Niech napisze tutaj ta osoba i potwierdzi.

6 godzin temu, Degus napisał:

gdybym nie umiał ortografii nie umiałbym nawet zdania złożyć i go poprawnie napisać xD

Złożenie zdania to inaczej składnia, ma się nijak do ortografii. 

 

6 godzin temu, Degus napisał:

Szybka rekrutacja jak sama nazwa mówi jest po to aby złożyć podanie na szybko czyli wymagania są obniżone

I ubolewam nad tymi wymaganiami obniżonymi. 

 

6 godzin temu, Degus napisał:

więc gratuluję 5 IQ

Piękne samozaoranie. :P

 

No to tyle ode mnie, jest między nami różnica ponad 6 lat, z przewagą dla mnie, więc... pouczanie i nazywanie chłopcem brzmi trochę banalnie, szczególnie, kiedy piszesz tak, jak w zacytowanych zdaniach. 

 

5 godzin temu, Kylo :) napisał:

swoją drogą gracz naprawdę prowokuje non stop

Non stop. Pewnie, wchodzę i prowokuję, zamiast grać. Chyba pomyliły Ci się osoby.

 

Sysia co innego, Wy co innego, nie chcę mi się w to bawić. Miłej zabawy na serwie. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki co to za afera koperkowa ;) "kampienie" w piachu czy  zaraz przy respie ct (brama)  to norma jak ktos gra awp,  ja zawsze odpowiadam ze jak komus to przeszkadza ze gosc tam siedzi i czeka az ktos mu wleci w celownik to niech tam nie lazi i tyle,  a tak na marginesie kampienie polega na siedzeniu za skrzynka w jakim rogu przykucniet jak srajacy kot i czeka az ktos sie zrespi takich trzeba karac, a tych co w piachu zachodzic od boku i ram pam pam z mp5 ;) :)

pozdrowki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wssystkich a więc tak chodzi w tym wszystkim o kampienie tak? Więc @ Degus gdzie jest napisane żeby slaypowac graczy? Nigdzie @ DaVinci na serwerze jest wyświetlana informacja że jest to serwer DM i prosimy o dynamiczna grę

O co chodzi z tą informacją danie kicka/bana na 5 minut to chyba każdy powinien wiedzieć że jest to serwer DM a nie zwykle DD2 i daje się tego kicka lub bana w tedy jak Gracz gra np na serwie 1h i przez te 1h cały czas leci do piachu żeby kampic a nie jak siedzi tam 1 rundę bo gracze z CT i tak w końcu wpadają na długą i ich biją :) Teraz moje pytanie dlaczego Ban na 3 godziny?? To mnie zastanawia... Tyle razy pisałem że na każdym serwerze ludzie kampia i będą kampic tego się nie zmieni a ja nie chcem tracić graczy na serwerze... Więc jak ma być gra dynamiczna to jak TT kampi w piachu to niech CT leci ich zabić i już tak szybko tam nie wrócą bo się odrodza gdzieś indziej... Tak jak @ Kylo :)napisał każdemu nie dogodzisz dlatego dzisiaj zmienię ta informacje na serwerze że tylko prosimy o grę dynamiczna a Kick/Ban 5 minut nie będzie... @ Degus następnym razem jak gracz będzie w jakiś sposób prowokowal lub obrażal i to też będziesz wliczal do bana to proszę o Screena jako dowody ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie