Skocz do zawartości

Zablokowane [Redaktor] Cookie!


Cookie!

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Jola 
Wiek: 26

Kilka słów o sobie:  Pozytywna wariatka z dużą kreatywnością. Emerytowana już redaktorka,  ale zawsze można powrócić i dać trochę wparcia dla innych.
Doświadczenie: Kiedyś pełniłam funkcję redaktora i myślę, że mogę obciążyć dziewczyny po odejściu dwóch redaktorów. Myślę, że moje dawne doświadczenie i dodatkowa praca będzie dla mnie większą motywacją do działania.

W czym czujesz się najlepiej? [Recenzje, Serie, Wywiady itp.] Po takiej przerwie to jedynie serie, ale z czasem pewnie rozwinę stare skrzydła.
Przykładowe prace:

 

 


Kontakt: Najłatwiej to forum i gg, które jeszcze posiadam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym szansę na okres próbny:

 

- aktywność ostatnim czasem na forum znikoma (bardzo mała)

+ doświadczenie

+ wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, dlaczego?

+ Wiek.

+ Była już redaktorką co za tym idzie że posiada doświadczenie.

+ Ortografia.

+ Pomoc w tym dziale się przyda gdyż jest obecnie tylko 1 redaktorka @ Lolcia :3, podzieliliby się działem po połowie.

+ Ładne dla oka prace, pisane swoimi zdaniami a nie kopiuj/wklej.

+/- Jedynie do czego mogę się przyczepić to aktywności na forum lecz jak dostaniesz ową rangę myślę że twoja aktywność szybko się poprawi.

+/- Podanie pisane chyba na szybko gdyż nie jest dopracowane. Podaniem powinnaś się "sprzedać" żeby ludzie Cię kupili.

 

 

 

No nic to na tyle, życzę Ci powodzenia!

Pozdrawiam, mpN`

 

mPlugins-logo.png.9efee7568627694cac9364a4db01c22d.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jej wszystkie prace oraz wymieniłem prywatne wiadomości  w swoim czasie. Mogę śmiało stwierdzić,  że drzemie tutaj potencjał, który jednak trzeba rozbudzić. 

 

Doświadczenie ma niewielkie i mimo tego wszystko robi samodzielnie, w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. 

 

Wadą jest kiepska aktywność na forum teraz i wcześniej ale mam nadzieję, że to zostanie poprawione. 

 

Chciałbym zobaczyć więcej autorskich tekstów,  bo poruszają ciekawe tematy w sposób obiektywny.

 

Chcę by miała ona rangę redaktorki.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie