Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podansko


Bula4312

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię:  Bartek
  • Wiek:  15 (wiem, że nie spełnia wymagań lecz próbuję, bo z ekip GTA V i innych gierek mówią mi, że jestem bardzo ogarnięty)
  • Nick z gry: Buła #konkurscsowicze 
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Buła %23konkurscsowicze/mirage.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/bulka15/
  • Steam ID: STEAM_1:0:419968716
  • Czy posiadasz status PRIME?: Oczywiście, że tak
  • Dlaczego Ty?: Gram aktualnie i zamierzam grać dużo na serwerze. Często widuje graczy, którzy się kłócą lub wyzywają, obrażają siebie albo ich rodziców. Osoby piszą też o cheatach na zwykłym say'u. Chciałbym także pomóc. Z taryfikatorem kar jak i regulaminem serwera oraz forum zapoznałem się już dawno, a ostatnio przypomniałem go sobie. Graczy, którzy nie przestrzegają regulaminu chciałbym karać, a w razie możliwości pouczyć, bo człowiek bez zrozumienia innej osoby może mieć w życiu trudno, gdyż może nieraz nie mieć u niej za dużego zaufania, a ja jakbym miał admina to starałbym się u graczy o zaufanie i możliwość zgłoszenia się z pomocą. Graczom chętnie pomogę jeżeli się zgłoszą o co chodzi. Chciałbym też uspokajać graczy, którzy krzyczą itp. Zdarza się raz na jakiś czas, że nie ma żadnego admina, ale da się to zrozumieć, z powodu tego, że ma on także swoje życie prywatne, a inni wykorzystują tę chwilę aby łamać regulamin i chciałbym temu zapobiegać.
  • Ile grasz dziennie?: Aktualnie gram z 2-4 godzinki dziennie, lecz zamierzam dłużej, gdyż teraz będę miał egzaminy to za długo nie mogę. 
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Tak
  • Znajomość sourcemoda (0/5): Tak z 2-3/5
  • Kontakt: facebook (mogę podać na pv), steam, instagram, forum, Gadu-Gadu, ts3, discord
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): Oczywiście, że tak 

 

Edit 1.

@ DyKBaN wiem właśnie, że ten wiek to chyba jedyny minus u mnie lecz nie jestem pewien czy jedyny ale jak niektórych się pytałem to mówili, że mam próbować bo z ich perspektywy jestem ogarnięty, a poza tym trzeba walczyć bo nic za darmo nie ma. Według mnie trzeba się starać, być zaangażowanym itp żeby coś osiągnąć i mam nadzieję, że taki jestem, bo ja sam siebie ocenić nie potrafię. 

Edytowane przez Bula4312
dodanie kontaktu

 

                                                                       Hv2aScD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się ustosunkować do tego podania.

Lubię Cię i sympatyczny gość z Ciebie, ale nie wiem, czy to wystarczy na bycie administratorem, zwłaszcza że troszku Ci wieku brakuje. 

 

+ Ilość czasu na serwerze, często go widuję

+ Kultura

- Wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za okresem próbnym
+ gt
+ kultura
+ chęci do pomocy 
 

- wiek 

 

Wydajesz się raczej ogarniętą osobą, ale w mojej opinii okres próbny będzie idealny by sprawdzić czy nadajesz się na admina .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ podanie przekonujace

+ zaangazowanie

+ gt

- wiek (Moim skromnym zdaniem jest to spory problem, poniewaz w wymaganiach jest napisane min. 16 lat. ,  nie stosujac sie do tego moze sie przydazyc w przyszlosci kolejne takie podanie od osoby nie spielniajacej wymagan wiekowych co bedzie skutkowac kolejnym przypadkiem niestosowania sie do wymagan na admina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz jest bardzo sympatyczny, kulturalny i ogarnięty (jak na swój wiek to już w ogóle bajka;) ) 

Jedynym problemem jest wiek, aczkolwiek kurde.. ktoś musi mu dać kiedyś szanse. Nie wykorzysta jej, to będzie już jego sprawa.

 

Jestem za okresem próbnym, każdemu się należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie