Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na admina kanter strajka


PolakMaly

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: PolakMaly

Nick oskarżonego: Gracz Kanter Strajka

Steam ID/IP oskarżonego: zbedne, bo to admin

Godzina i data zdarzenia: 23:24:52

SSy/Demko: http://ehltv.hltv.org.pl/srv61007/HLTV-2006092303-de_dust2.dem.zip (chyba to jak cos to dam inne)

Opis: A wiec jak widac na demku, tak przyznaje sie do gsj ale AUTOBH?XDDDD Pan administrator nie odroznia chyba gsow, od autobunny hopa. Ewidentnie widac na demku co robie i jak to wykonuje (z 3 osoby jak i z pierwszej) Ogolnie to ban na 1dzien? 11. Uzywanie GSJ - Ostrzeżenie Ban 1 dzień / Tydzień.  Tak jak napisane, najpierw jest ostrzezenie, a potem ban na 1d. Podpowiem rowniez, ze bylem sam na serwerze, a po chwili wbil jeden gracz wiec nie rozumiem tego bana xD Chlop zamiast ostrzec, bo i tak juz dochodzila 24, to on wlepia bana na 1dzien. Ogolnie sory, ze jest brak ortografii ale nie moge pisac, poniewaz cos sie zepsulo. Licze na to ze ktos to rozpatrzy pozytywnie. Pozdrawiam i milej nocy ;D

 

Edytowane przez PolakMaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PolakMaly Okej, masz rację. To był mój błąd ale nigdy nie słyszałem o czymś takim jak "GSJ". Wiedziałem, że jest takie coś jak SGS, dlatego dałem bana na 1 dzień i tak, mogłem dać ostrzeżenie, ale w tamtym momencie o tym nie pomyślałem no i jak wyżej napisałem, nie wiedziałem, że takie coś jest dlatego też dałem bana na 1 dzień bo sam nie miałem 100% pewności, gorzej jakbym dał perma, ale uznałem, że 1 dzień wystarczy na to, żebyś przemyślał. No i bana dałem dlatego, że szkoda mi było patrzeć jak z 15 osób zrobiły się 3. A więc tak, jest to mój błąd, za który chciałbym najmocniej przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie