Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje zmian (Wielkie)


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przedstawiam kilka propozycji na serwer

 

 

- Na początek wyrzucenie "antykampa" ponieważ jest to denerwujące i nie działa jak miało działać (bije to ludzi którzy nie kampią nawet, przez to umierają.) Wiele było takich przypadków

 

-Taka moja opcjonalna propozycja. Zmienienie hostingu z pukawki na np 1shot2kill oraz zmienienie na 128tick. Jednak to opcjonalne ponieważ to też trochę kosztuje, ale jednak 64 jest słaby.

 

-Wysyłam niżej parę piosenek na MVP, jest ich parę, przyadzą się, odrazu są wycięte 15sekund.

 

 

https://megawrzuta.pl/download/855e3fb27bf3e24cacf948bbb9ad3912.html

Tu link do MVP, jest ich 6. 

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez takusiek

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, takusiek napisał:

- Na początek wyrzucenie "antykampa" ponieważ jest to denerwujące i nie działa jak miało działać (bije to ludzi którzy nie kampią nawet, przez to umierają.) Wiele było takich przypadków

 

Ten system zostaje, w końcu gra jest dynamiczna (o co chodziło od początku) nie ma kampienia w miejscu powyżej 8 sekund (przestawione z 6 na 8) 

System nie bije nikogo kto gra dynamicznie, a skoro ktoś stoi w miejscu lub zmienia pozycję nieznacznie typu (A,D, A, D) to go bije bo tak jest system zbudowany i wtedy dostaje 2 uderzenia, no i chyba oczywista sprawa, że jeżeli ktoś kampi i system zadaje obrażenia to i takiego "kampera" zabije.

 

Podsumowując system działa, testowany był przez nas i działa tak jak został napisany (zmodyfikowany) na potrzeby serwera.

 

22 godziny temu, takusiek napisał:

-Taka moja opcjonalna propozycja. Zmienienie hostingu z pukawki na np 1shot2kill oraz zmienienie na 128tick. Jednak to opcjonalne ponieważ to też trochę kosztuje, ale jednak 64 jest słaby.

 

Nie rozumiem co tutaj hosting ma do rzeczy? Pukawka ma serwery w jakości Premium a 1shot1kill takiej oferty nie ma :) więc nie ma co gdybać, a polecam się zorientować w ofertach różnych hostingów. Co do TR serwera jest pewien plan, lecz to jest póki co plan, i 64TR nie jest słaby kolego, bo generuje dużo mniejsze obciążenie serwera jak 128TR :D 

 

22 godziny temu, takusiek napisał:

-Wysyłam niżej parę piosenek na MVP, jest ich parę, przyadzą się, odrazu są wycięte 15sekund.

 

MVP sprawdzę, jeśli coś będzie się nadawało do wrzucenia na serwer, to tak zrobię :D 

 

 

 

Poczekam na wypowiedź innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mvp jestem na tak bardzo spoko nuty napewno by były często używane.

128 tick - jestem na nie większe koszty , 64 tick na awp jest wystarczający.

Autokamp na tym serverze niestety moim zdaniem lepiej żeby został , czasami może uderzy ale pobudza rozgrywkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie