Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Rezygnacje.


Śpiochu.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Śpiochu. 
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Właściciel serwera 3maps, właściciel dma oraz ubt.
Powód: Nie chcę wyjść na największego buca, nie pisząc wyjaśnień. Jeden z głównych powodów jest taki iż mój Tato wczoraj zmarł. Spadła na mnie jeszcze większa fala obowiązków, których nie jestem wstanie podzielić ze spędzaniem czasu w internecie. 

 

@ HenioovskyDziękuję za danie szansy na posadzie ubt, nie byłem idealny ale się starałem z całych sił, oraz pomagałem swoją 13 letnią wiedzą w niektórych momentach adminom jak i właścicielom.

@ KooXioR& @ EnCiK @ Kylo :) Serwery są na waszej głowię, 3 mapsa przepiszę @ KooXioR, mam nadzieję, ze wasza współpraca będzie trwała długo.

@ Sysia ;*@ RumcajsJumper@ Terrorist budujcie dalej coraz to mocniejszą sieć, jednakże zacznijcie odbudowywać DD2 bez tego będzie ciężko.

Nie będę wypisywał każdego z osobna, bo nie ma to najmniejszego sensu.

Z siecią nie żegnam się na stałe. Gdy wszystko już się unormuję wrócę, a siedzenie ślepo na posadach lub wiecznych urlopach nie ma najmniejszego sensu. Bo w końcu @ ShiNoTenshi.się zacznie bulwersować, że nic nie robię. 

 

Powodzenia z fartem! Śpiochu. 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci współczuję... I rozumiem Twoja decyzję. Pamiętaj, że jeśli się wszystko jakoś ułoży - w przyszłości, i przypomnisz sobie o nas to wiedz, że zawsze dla Ciebie znajdzie się tu miejsce i myślę że administracja zgodzi się ze mną w tej kwestii.

Jesteś jedna z nielicznych osób, które dużo serca włożyły w tę sieć bez większego wychylania się i robienia szopki - po prostu robiłeś kawał dobrej roboty nie oczekując oklasków. 

 

Trzymaj się <3

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbulwersować to mogę się po tym temacie. Moim zdaniem mogłeś wytłumaczyć  @ Właściciel @ Head Admin jak się sprawa ma i nikt by problemu z urlopami nie miał.

No ale decyzja została podjęta przez Ciebie więc powodzenia w tym ciężkim czasie i czekam na powrót! 

AbQQ3Yi.gif?noredirect

rakudai.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranga_odebrana.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie